Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Az elejében minden tökéletes volt, egy igaz párkapcsolatnak nevezném a kapcsolatunkat. Aztán valami szép lassan megváltozott. 1 hete szakítottunk,mert a barátom megijedt a kötöttségtől. Végül rájött,hogy mégiscsak velem szeretne lenni, és örülnie kellene,hogy vagyok neki, így kibékültünk. Sajnos csak hétvégén tudunk találkozni, de akkor együtt vagyunk végig. Akkor minden olyan,mint régen, érzem,hogy törődik velem, szerelmet vall, stb. Hétközben viszont csak msn-en tudunk beszélni, vagy sms-ezünk. A szakításunk előtt így is jól elvoltunk,viccelődtünk egymással,jókat beszélgettünk. Most viszont, már félek előre,mikor ír egy smst vagy villog az msn-em. Egyszerűen nem tudunk miről beszélgetni, ha beszélgetünk is valamiről, tök furán. Olyan gáz az egész. Szerintem ezt ő is észrevette. De most mit csináljak? Nem szeretném elveszíteni. Most még kedd van, szombaton találkozunk,addig én nem bírom ki így. SEGÍTSETEK! :(
2012. jún. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéd meg vele hogy most mi a helyzet mond el neki hogy félsz hogy megint ott hagy stb
2012. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el hozzá
2012. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Találkozni nem bírunk, nem egy városban élünk, és mindketten tanulunk. Ha leírom neki,félek,hogy megint szakítunk, vagy ennél is rosszabb lesz a helyzet. Bár más megoldást nem is nagyon látok, egy hosszú sms-en kívül, de azt sem tudom,hogyan kezdjek bele :/
2012. jún. 5. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Szerintem neki sírj így ne itt idegeneknek:P
2012. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező a szakítás után nagyon kevesen tudnak normálisan összejönni.


És hidd el, ha ő pár héttel ezelőtt félt a kötöttségektől és ezért szakított, akkor ma is, sőt holnap is, sőt hónapokkal később is félni fog a kötöttségektől. Lehet nem akar azért tlejesen egyedül lenni, és jó ha vagy.


Amúgy a férfiak ilyenek, mármint a normális. Kell nekünk a szabadság is, bőségesen.

2012. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!