Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekszünk, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk, mit tegyek? Változtassak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig akad valami akaratlanul is amin össze tudunk veszni. Jelenleg velem az a baja, hogy néha megölelem a legjobb fiú barátomat (aki mellesleg olyan érzékeny mint egy lány, és szüksége van egy-egy baráti ölelésre). Továbbá még az is zavarja, hogy a barátnőimmel beszélek arról, ami fáj nekem. Például ő csinál valamit, és erről nem szabad beszéljek a barátnőimmel? Én úgy gondolom, hogy a lányok ilyenek. A fiúk tudom, hogy nem, de jó lenne ha megértené, hogy nem vagyok fiú. Én elhiszem, hogy zavarják őt ezek a dolgok. Azt kérte változtassak, ne ölelgessem azt a másik fiút, és ne mondjak el a lányoknak semmit ami ránk tartozik. Nekem viszont már úgy tűnik, hogy direkt keres okot a szakításra. Vélemények?

2012. jún. 5. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van, ezeket én sem tűrném el.
2012. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is piszkálná a csőröm amit csinálsz jogos hogy nem tetszik neki a dolog.
2012. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem jogos a követelése, hogy korlátozni akar, semmi rosszat nem tettél.
2012. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőkkel megbeszélés szerintem teljesen normális, mert valakinek el "kell" mondanod ha valami baj van. Mindez addig rendben van amíg a barátnőid nem piszkálják azzal, amit te meséltél róla, és nem éreztetik vele, hogy most hú mekkora szemét mert éppen ezt meg azt csinálta. A legjobb fiú barát ölelgetése meg nemtom normális-e én nem vagyok ölelgetős típus :D 24/L
2012. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!