Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanád el 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanád el 21 éves nőként otthon, hogy a párod pont annyi idős, mint a szüleid?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 01:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nehezen...
2012. jún. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hány évesek a szüleid?

Egyébként simán mondd el. Anyu, apu, járok valakivel. Józsinak hívják és apu évfolyamtársa volt a gimiben/és 60 éves. Vagy valami. Nem ismerem a születési adatokat. Le fogja verni őket a víz, és max utálják egy darabig. De mit tudnak tenni? Semmit, majd elfogadják ha látják hogy neked ez jó. A lányuk vagy, bizonyára szeretnek.

2012. jún. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

a "felnőtt nő vagyok, el tudom dönteni, hogy mit akarok" nincs benne a megoldások halmazában.


lassan de pár komment múlva megoldásra jutunk, hidd el.

2012. jún. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
38 évesek, fiatal szülők voltak, dehát akkor is...
2012. jún. 6. 01:53
 5/21 anonim ***** válasza:
először anyádnak mondd el, majd ő elmondja apádnak.
2012. jún. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem önmagában az a 18 év annyira nem gáz.

Legalább faterral jól szót ért.

Mondjuk faterod szempontjából furcsa lehet ha mondjuk össze haverkodnának: "a haverom dugja a lányom" na az kemény

2012. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok 17 év kölümbség tudok számolni :D
2012. jún. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én pont anyumtól "félek". :)) Apám a nevelőapám, nem kiskoromtól kezdve, ebből fakadóan úgy érzem nagyon sokszor, hogy engedékenyebb is...
2012. jún. 6. 02:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Anyád meg fiatal
2012. jún. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Fiatal, fiatal, azt is tudom, hogy én ismerem, én tudom, hogyan fog reagálni, de nem tudom... Olyan ez, hogy nagyon sok dologban mindig engedékeny, laza volt, két dologban nem, az egyik a tanulás, a másik a "korai" pasizás volt, tehát pl. mikor 15 éves koromban este elmentem sétálni 1 fiúval, oltári botrány volt... Amúgy sosem voltam össze-vissza pasizós lány, nem is hoztam még haza senkit, mindig kérdezi, hogy nincs-e valakim... DEEE nem tudom, tényleg nem tudom, mennyire reagálna pozitívan vagy negatívan, ha megtudná, hogy van valaki és mennyi a valakinek a kora...

Esetleg még arra is gondoltam, hogy előre - ha nem kérdezik -, megmondjam, hogy hány éves? Még bemutatás előtt, hogy ne legyen hidegzuhany... Vagy jobb a zuhany? :D

2012. jún. 6. 02:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!