Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal?

Figyelt kérdés

Megkèrdeztem töle,hogy mit csinálunk ma...erre felidegeskedett ès azt mondta,màr megint kezded? menjek el akkor,pakoljak össze,nem fogom idegesíteni.Na itt nem szóltam hozzà.Akàrmi van,ilyeneket mond.Felbosszant,mert nem csinàlunk semmit,nem megyünk sehova..sose kèrdezi meg mit szeretnék.Most meg alszik -.-...

Akkor utàna mondta:üritsd ki az elöszobàt-mintha valami kutya lennèk..

Hogy beszèljek vele?


2012. jún. 6. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ufffff......... ez csak rosszabb lesz, gondolom, fiatal vagy, inkább hagyd ott, neked még élned kell, kijárni, szórakozni, utazgatni, dolgozni(nekem ez is szórakozás olykor, tudom, furiiiii....) nem bezárkózni a 4 fal közé :D
2012. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Néha együtt unatkozni a legjobb. Biztosan nagyon kimerült, stresszes és óhatatlanul rajtad tölti ki, mert te vagy ott mellette. Legyél türelmes, de azért mondd el neki, hogy te programokat szeretnél vele csinálni. :)

Meg sztem a pakolást azért találhatta ki, hogy lekössön, ne őt zargasd. :/

2012. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát.. mindkét eddigi válasz nem rossz. Nem biztos, hogy ez jobb lesz még, de ha nagyon szereted próbáld meg a másodikat. :)
2012. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hat nem nagyon ismerem a hattereteket. (kor, miota vagytok együtt, miota laktok együtt, ki mit dolgozik stb...)

Ajanj neki te programot. Ha nincs kedve, kerdezd meg hogy akkor mikor jo neki? Vagy menj egyedül. Ha meg meg egyszer elküld, akkor pakolj es menj. Nezd meg mit szol hozza.

Mond neki amit en is szoktam:"Szeretlek, de Nem maradok olyannal akinek nem kellek."

2012. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én lehet hasonló szoktam lenni, de annak oka van! Mondjuk tanulnom kellene... Esetleg minden nap megkérdezi, hogy mit csináljunk, mondok valamit... erre ő: Már megint? Most komolyan beszélsz? Ahhoz nincs kedvem...

Megkérdezem 10x 20x 50x: Te mit szeretnél? ... Nem tudom... nekem mind1... mond te... és ne legyek ideges???

2012. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Most meg ugy csinàl,mintha mi swm történt volna...csinàlja a lakàst
2012. jún. 6. 15:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Az életetekről elég keveset tudunk. Így nem is lehet igazságos véleményt formálni.
2012. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hàt tudni kell,hogy sokat dolgozik+a lakàst most tesszük rendbe.Mindig fàradt,meg is hiszem.A baj,hogy én jelenleg nem dolgozok,itthon vagyok,ezèrt mindig menökèm van.Itthon megcsinàlom amit kell.

4 ève vagyunk együtt,2 ève együtt is elünk.

2012. jún. 6. 16:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Ennyire nem szeretsz otthon lenni? Gondoltál már arra, hogy neki is jól esne, ha azt csinálnátok amit ő szeret. Mondjuk egy közös masszázsnak biztos jobban örülne, vagy egy extra jó hangulatos vacsinak egy pihentető filmmel. Esetleg ha mehetnéked van nem gondolod, hogy elmehetnétek mondjuk barkács, elektronika boltba? Ja, hogy az már nem a fogadnak való, de tőle elvárod, hogy mindenhová menjen veled. Természetesen lehet tévedek, csak feltételeztem néhány dolgot, sztem ez a jellemző.
2012. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, most elolvastam megint a kérdést, és sikerült rájönnöm, hogy az én hülyeségemet folytattam, és nem is ez volt a téma:D

Először szerintem próbáld megbeszélni vele, hogy ne beszeljen így veled, mert ez neked rosszul esik, de ha esetleg te adnál neki ötletet, hogy mit csináljatok, amivel nem fárasztod tovább az egész napi munka után, talán a közérzete is jobb lenne.

2012. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!