Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátommal nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nagyon rosszul állunk. Nem tudom, hogy most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
A legjobbarátnőmtől állandóan hallgatom, hogy szeret, meg hogy most éppen azt mondta, hogy szakítani akar és ez már két hónapja megy nálunk.Ráadásul( tudom hülyeség) de felelszvagy merszeztek és megkellett puszilnia kett lányt. Már másodszorra próbáltam meg vele szakítani de nem megy és azt mondja, hogy ő nem akar szakítani. Szerintem pedig csak azt nem akarja, hogy őt dobja valaki.Most mit csináljak?

2012. máj. 24. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

"Már másodszorra próbáltam meg vele szakítani de nem megy és azt mondja, hogy ő nem akar szakítani."


Bilinccsel magahoz lancolt..?

2012. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak nagyon aranyos fiú..
2012. máj. 24. 15:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Már ahogy én ismerem.
2012. máj. 24. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáltál vele szakítani és nem ment? Akkor nem is akarod igazán elhagyni? Talán az lenne a legjobb, hogy ha ő tenné meg ezt a lépést. De nem ártana ha te szánnád el magad erre a döntésre. Hidd el sokkal jobbat is találsz.

+ két hónapja megy ez az egész Ne tedd magad tönkre. Egyetlen egy pasi sem éri meg.

2012. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eggyet értek a kommentelőkkel egy pasi sem ér meg annyit hogy saját magad tedd idegileg tönkre tudod mi a legegyszerűbb ha meg mondod neki hogy te ezt így nem bírod tovább és hogy neked ez fáj de nagyon és nem akarod ezt a kapcsit tovább és szerintem ez így még zürmentes megoldás
2012. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Igazatok van :)
2012. máj. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!