Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy megtetszett nektek valaki és annyira hogy mikor újra megláttátok már menni is elfelejtettetek?

Figyelt kérdés

Én majdnem elbotlok a saját lábamban mikor meglátom...

de ő most végzős...és azthiszem ma láttam utoljára :(



2012. jún. 6. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Vót hát! :D

Olyankor olyan szerencsétlenné tud alakulni az ember hogy úúúú.... Aztán meg magát idegesíti hogy hogy lehetett olyan idiótán viselkedni.. :D

2012. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerem ezt az érzést...


Amikor megpillantottam a Diablo 3 -mat Eredeti díszdobozban hasonló képpen éreztem

2012. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Diablos Xd

elsőnek köszi, de annyira kellemetlen, biztos hülyének néz..miért nem szólitott már le :s

2012. jún. 6. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj, de ismerős! én is mindig akkor találkozom szembe a kiszemeltemmel, amikor brutálisan bénán nézek ki és/vagy legurulok a lépcsőn. ha meg véletlenül elfogadhatóan néznék ki (a külsőm miatt ez nekem hosszú előkészületeket igényel), akkor bezzeg sehol sincs. de mindegy, én elhatároztam magam, hogy még az év eleje előtt odamegyek hozzá. az önbecsülésemen kívül semmit sem veszítek, ha esetleg nemet mond, az meg már korábban se volt sok, és legalább egy választ kapok. nem tudom, mennyire ciki, ha egy lány megy oda egy sráchoz, de jelenleg nem érdekel. ahelyett, hogy kerülgetném, legalább valami választ kapok.
2012. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én biztos nem mennék oda:D nem fogok...nem mernék
2012. jún. 6. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos ,én biztos nem néznélek hülyének :)
2012. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt :D
2012. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de a srácnak van saját stílusa, olyan bunkós lekezelő , de bejön, szerintem szóba sem állna velem, bár néha szoktunk szemezni:D
2012. jún. 8. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!