Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én belezúgtam 1 hónap alatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én belezúgtam 1 hónap alatt a pasimba. ő viszont nem szerelmes belém. Mit tegyek, és hogyan?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit, ha lesz szerelmes akkor lesz mindenféle praktikák nélkül is, annyi, hogy ne ragaszkodj hozzá s ne lógj állandóan a nyakán, ezekkel egyrészt magadnak csinálsz jót, másrészt megadod a lehetőséget, hogy hiányozz neki
2011. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én se szoktam egy hónap alatt szerelmes lenni...szal szerintem hagy még neki időt...de az is lehet csak fél kimondani az érzéseit...vannak ilyen fiúk...de ha mondjuk 2-3 hónap után se szerelmes ak lehet nem illetek össze...probáld meghóditani :) sok szerencsét...ez elég nehéz helyzet lehet sajna
2011. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szerelem csak úgy jött, páromnál ugyanígy. Nem kellett egymást győzködni, nem kellett mérgelődnünk azon, hogy a másik nem szerelmes...nem görcsöltünk rá, és nem voltak egyfolytában kételyeink.

Erőszakkal nem fogod szerelmessé tenni. Tehát vagy beléd szeret magadért, vagy majd megy tovább a saját útján.


Tegnap nem kérdeztél már hasonlót?

Mert ha az te voltál, akkor az szerintem nem olyan jó jel, hogy egész nap ezen agyalsz. Ha szereted, akkor oké, legyél türelmes. Ha meg azt érzed, hogy nem mutat feléd semmi olyat, ami később szerelemmé alakulhat, akkor hagyd el őt, és ne gondolkozz ennyit.

2011. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb 2-3 hónap után alakult ki.
2011. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen tarts ki mellette, ha egyébként minden OK. A fiúknak ez lassabban megy. (Én már csak tudom.) :)


43/F

2011. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 honapja vagyok együtt a párommal.és ö sem szerelmes még belém.De érzései biztosan vannak
2011. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... szerintem a szerelem csak úgy jön hirtelen, a szeretet az, ami hónapok alatt alakul ki.

Mondjuk az sem mindegy, hogy emellett hogy viselkedik veled. Mert ha rendszeresen találkoztok és jó együtt, akkor tul.képpen már kialakult, csak még nem jött rá, hogy ez az.

Ha viszont egyre ritkulnak a találkozók meg a telefonálások, akkor semmi esélyed.

2011. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes beléd akkor hogy lehet a pasid?
2011. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

miaz hogy hogy lehet a pasim?

én felajánlottam neki hogy legyünk barátok NEM AKAR. O.o

aztmondta NEM AKAR SZAKÍTANI. mert jólérzi velem magát és akar találkozni a tavaszi szünetben is

2011. ápr. 21. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem mutatod ki, hogy odavagy érte, akkor majd rájön, hogy szeret-e valójában, vagy csak imponál neki a lelkesedésed.
2011. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!