Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan ismerkedtetek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
és hogyan jöttetek össze? Szerelmesek voltatok akkor?
2012. jún. 6. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én igen,de egy fél évig nem mutattam ki,mert sulitársam volt...
2012. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy züllött életű személy, de kocsmában találkoztunk, aztán kialakult :P
2012. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az egész egy házibuliban kezdődött ami egy közös ismerősünknél volt. Akkor még egyáltalán nem ismertük egymást de mivel akkor én nem rúgtam be annyira amikor már szinte mindenki aludt rajtam meg rajta kívül akkor én kint dohányoztam a teraszon plusz a maradék sört iszogattam, akkor ő is csatlakozott mert ő meg egyáltalán nem akart aludni. Akkor jól eldumálgattunk jó sok mindenről majd telefon szám email csere volt pár nappal később, írtunk egymásnak, majd felhívtam hogy fussunk össze valahol egy fagyira vagy valami, ő szívesen eljött ismét sokat dumáltunk aztán szépen lassan megállt egymáson a tekintetünk majd összejöttünk. Lassan 1 éve hogy már járunk imádjuk egymást nagyon jól kijövünk egymással és boldogok vagyunk.

19/F barátnőm: 18/L

2012. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

megböktem fészbúkon xD

amúgy komolyan. már totál úgy voltam vele, hogy nekem kell a fenének csaj, már átvertek elegen, vagy nem is illettünk össze, szóval így full elvárásoktól mentesen taliztunk. később bevalotta, hogy ő is így vágott neki a dolognak. második randin elcsattant az első csók, közben szépen egymásba is szeretettünk, most másfél hónapja vagyunk együtt, és imádjuk egymást. :)

2012. jún. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!