Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokkal chatel, flörtöl!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal chatel, flörtöl! Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és ő folyamatosan más fiúkkal chatel, flörtölget. Van két srác, az egyik pesti, a másik kaposvári, akivel találkozott is volna úgymond barátilag, amibe persze én nem mentem bele. Ő azt mondja nekem, hogy túlzottan féltékeny vagyok, szerintetek igaza van?
2012. jún. 6. 23:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Oké, de azzal, hogy ezt hagyom, nem leszek úgymond oylan fiú akivel bármit meg lehet csinálni?
2012. jún. 7. 00:09
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem mert utána dobod a franca. Ez csak azt fogja jelenteni, hogy még nem találtad meg az igazit. 23
2012. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én úgy állok hozzá, hogy amíg nem "csal" meg, felőlem azzal találkozik akivel akar.
2012. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
tudod az a baj, h néha túl sokat képzelnek magukról. Rájöttem, h a csajokat csak dugni érdemes semmi több. Ritka mint a fehér holló akiben bízni is lehet. A volt nőm összejárt a volt barátjával. Nemtudom kúrtak-e.. Dobtam is ki (csajom), mint macskát szarni. 1húzás bőven elég. érthetően elmondtam neki, h nem szeretem, ha a volt barátjával van. Képzeld felment hozzá a srác, nem egyszer. Reggel megyek hozzá, kávéval vár erre az a kis b*zi ott ül az asztalon és a nekem készített kvmat iszogatta. Utána dobtam a csajt. Azóta túl vagyok 4 sikertelen randin. Túl sok energiát fektettem már a nőszerzésbe. Meg belegondolva nem is éri meg. Már maga a csajszerzés idő ellaposodik a kapcsolat vagy a csaj eleve kis r/banc és eljár mással. Nem éri meg nekem. Inkább qrvázok.. Amit tanácsolok, h habozás nélkül dobd a csajt ha félrelép. ne bocsáss meg neki. Kutyából nem lesz szalonna! 23f
2012. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
chatoldalakon beszélgetés, flörtölés célja a nembaráti kapcsolat kialakítása. ha találkozott is volna velük, valószínűleg nem baráti csevej lett volna belőle. ha idegenekkel képes lenne találkozni, holott valószínűleg ő is tisztában van vele, h nem csak barátkozni akartak vele, gondolj bele, h mi lenne a végeredménye, ha ismerősök próbálkoznának nála! kukába vele....
2012. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Gondolom a barátnőd 16 év körüli. Velem is voltak ilyen problémák anno, rengeteget veszekedtünk ezen a barátommal, és sokáig tartott, mire megértettük egymást.

Alapvetően egy fiatal lányról beszélünk, aki kezd nőiesedni, és élvezi, hogy a férfiaknak ő kell. Legyezgeti a hiúságát, jól esik neki, de nem valószínű, hogy tovább menne (ha magamból indulok ki).

Én anno tényleg csak fiúbarátokat kerestem, akiktől elfogadtam a bókokat, de soha nem mentem bele az ilyen dolgokba (tehát nem utaltam arra, hogy 'gyere, itt vagyok, dugj meg'). A barátom azt nem értette meg, hogy a megcsalás RAJTAM múlik, és ha én nem fogok lefeküdni vele, akkor bármit csinálhat a fiú, nem lesz semmi. Hülye duma a "benned megbízom, csak benne nem".

Én viszont azt nem értettem meg, hogy a barátom férfifejjel gondolkodik, ahogy azok a fiúk is, akikkel barátkozni akartam, ezért aztán sokszor előre megmondta, hogy mit fognak nekem mondani, mi lesz a történet vége. Én meg jólelkű naiv kislányként soha nem hittem el neki, hogy csak szexre kellenék. Mármint, azért elég bántó, ha valaki nem találja meg benned a szellemi partnert, és csak azért beszélget, mert meg akar dugni. És még bántóbb erre a párodtól rájönni.

Na mindegy, a történet vége az, hogy én már nem barátkozom fiúkkal, pedig vágyom rá, mert egyszerűen nem bírom elviselni a lányok picsogását. A barátom baráti körével jóban vagyok, és ennyi.

De lassan már két éve együtt vagyunk, és nem bántam meg, hogy leépítettem ezeket az embereket.

2012. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát ha a két pasi udvarolgat a barátnődnek, akkor ez jólesik neki, ami már rögtön nem baráti az ő részéről sem.


6 hónap után még olyan szerelmesnek kellene lenni, mint az ágyú... Még 6 év után sem nagyon kellene ilyet játszani a barátnődnek, nemhogy 6 hónap után...


Én keményen választás elé állítanám, hogy vagy te vagy a két pali.

2012. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Hát ha a két pasi udvarolgat a barátnődnek, akkor ez jólesik neki, ami már rögtön nem baráti az ő részéről sem."


Minden nőnek jólesik, ha kapcsolatban van, ha nem.

2012. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A 16-os kérdezőtől kérdezem, hogy akkor Te találkoztál így palikkal? Egyébként a barátnőm már nem kislány 20 éves, szóval ezért sem értem...
2012. jún. 7. 09:37
 20/25 anonim ***** válasza:
Velem ezt nem csinálná az tuti. Mikor hazaér a "baráti találkozóról", csak annyit mondanék neki, hogy épp most dugtam meg csak "barátilag" egy csajt, ugye nem vagy féltékeny? (Nem hinné el, oszt közben tényleg :D)
2012. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!