Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokkal chatel, flörtöl!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal chatel, flörtöl! Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és ő folyamatosan más fiúkkal chatel, flörtölget. Van két srác, az egyik pesti, a másik kaposvári, akivel találkozott is volna úgymond barátilag, amibe persze én nem mentem bele. Ő azt mondja nekem, hogy túlzottan féltékeny vagyok, szerintetek igaza van?
2012. jún. 6. 23:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jó mondom most letörölte őket, csak az idegesít, hogy hogy a tökömbe gondolkodhat valaki ilyen hülyén, mint a barátnőm, már bocsánat. Egyszerűen nem is értem. És engem tart féltékenynek, ez a vicc, holott szerintem a fiúk 90 százaléka ezt tuti nem engedné, amit ő szeretne.
2012. jún. 7. 11:32
 22/25 anonim ***** válasza:
16os, nem tudom mennyi idős vagy, de le a kalappal Előtted!!! Teljesen komolyan mondom!!! Amit leírtál, teljesen igaz, de azok a lányok, akik éppen benne vannak egy ilyen dologban, azok ezt sajnos addig úgysem fogják elhinni, amíg nem tapasztalják a saját bőrükön. Viszont nagyon ritka, h valaki utólag nem csak saját magának, de még másoknak is bevallja, h a másiknak volt igaza! Nagyon örülök, h ezen az oldalon végre látok olyan Nőt is, akinek van esze, és "nem fél használni" ! :)
2012. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#16os vagyok: azok közül, akikkel az interneten beszélgettem, nem találkoztam senkivel. De akkoriban "élőben" is voltak körülöttem fiúk szép számmal. Amúgy ez kb egy éve volt, akkor voltam 16:)
2012. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Komolyan örülök, h azért itt is lehet (igaz, rettenetesen ritkán) FIATAL, és ÉRTELMES nőkkel!!!
2012. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nem értem, miért foglalkozik olyanokkal, akik udvarolnak neki...én az ilyeneket kerülöm! érdekes csaj...sztem direkt csinàlja
2012. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!