Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok mit érdemes mondani a párunknak (18/L) amikor többet szeretnél tőle (érzéseit megismerni/vágyait)?

Úgy gondoltam ,hogy idővel megnyílik nekem ha én is nyitok felé.Viszont ,ha én nem csinálok semmit akkor őse.

Ez már lassan 3 hónapja tart(heti 1-2 szer találkozunk)

Szerelmes vagyok belé ,de ha ez nem változik akkor én inkább szakítanék vele mert ezt így nem bírom.

Mit tegyek?


2010. jún. 4. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Huh... Te nem az én Barátom vagy véletlenül? :D

Ugyan ez a szitu nálunk...

18/l

2010. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem gondolom :) (Hol laksz?)
2010. jún. 4. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mit érdemes mondani?" - azt, amit szeretnél...


Esetedben, ha jól értettelek, ezt: "Szeretném jobban megismerni az érzéseidet, vágyaidat!"


Nincs sok értelme mást mondani, ha ezt szeretnéd. Mint ahogy arra sincs sok értelme várni, hogy ő olvasson a te gondolataidban, és kitalálja, miközben neked csak egy mondatodba kerül közölni.


Persze mindez nem jelenti azt, hogy ettől sikeres lesz az akció, de az esélyek hirtelen nagyot fognak nőni. ;)

2010. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :) Pest megyében :)

Amúgy válasz: kelts benne bizalmat. Lehet, hogy azért nem nyílik meg előtted, mert nem bízik eléggé Benned. Legalábbis én ezért félek teljesen kinyílni a Barátom előtt... Hiába, hogy nagyon szerelmes vagyok, még nem alakult ki bennem a teljes bizalom, ami közel 3 hónap után szerintem még nem is csoda. :)

2010. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!