Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Eléggé tetszik nekem egy lány, Lili.

Ő 6odikas, én meg 5ödikes vagyok...Nem tudom hogy mondjam meg neki, h tetszik...Segítsetek!


2012. jún. 7. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szia Lili, tetszel!"
2012. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De...Hogy? Én kicsit gyáva vagyok, am... Meg ott a suliba? mindenki előtt? Meg félekh visszautasít..
2012. jún. 7. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:

* 6odikos :DD

amúgy, nem hiszem, hogy jó öttlet bepróbálkozni 1 évvel idősebb lánynál:)

de ezt nem az én dolgom eldönteni, úgyhogy szerintem egyik nap, mondjuk pénteken menj oda hozzá, hívd félre(!!!) csak ketten legyetek. modd neki el hogy mi a szitu, és hogy komolyak a szándékaid (!). hívd meg egy sütie, lehet hogy elmegy veled, lehet hogy nem. de ne tartsd magadban, hidd el én már megszívtam emiatt...:) akkor kb. én is 4.-5. osztályos lehettem:) úgyhogy hajrá!!!:) remélem összejön nektek:D

2012. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyáron tudtok találkozni? Ha nem, akkor még ebben az 1 hétben kellene lerendezni, lehetőleg személyesen. Odamész, megszólítod, beszélgetni kezdtek tök semleges témákról, aztán rátérsz a lényegre - elhívod valamerre suli után.
2012. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2.Jó...Arra gondoltam h félre hívom...De...Hogy mondjam?Mit mondjak?
2012. jún. 7. 19:36
 6/10 A kérdező kommentje:

3.

Nem nagyon...

Tudom...Én jövőhétre gondoltam...Mert amha ezt megtudja az egyik ilyen kis nyomi "menő" gyerek akkor elkezd "cikizni"...

2012. jún. 7. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

idézem: "figyelj, Lili! egy kicsit idejönnél?

*odamegy -szeretnékvalami komolyat mondani, hidd el, komolyan gondolom, stb..., szóval nagyon kedvellek, és megtetszettél nekem. (lehet hogy kiröhög és elmondja mindenkinek, ezért ez veszélyes, de ha tényleg jófej, akkor ízlésesen fog visszautasítani és diszkréten kezeli mejd a helyzetet:)) nincs kedved eljönni egyik nap a cukrászdába? meghívnálak egy fagyira...:)

2012. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2.

Ez jó...De én...Nem bírnám ezt elmondani...Mert kiröhögném saját magamat... Ez van...gyáva vagyok...De ha egy papírra rá írnám?

2012. jún. 7. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg ő röhögne ki. Az jobb?
2012. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem... =(
2012. jún. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!