Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem a barátom elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem a barátom elhanyagol. Valami figyelemfelkeltő trükköt fiúk lányok?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. ő az első olyan fiúm akivel valóban jól érzem magam, rengeteg bennünk a közös, minden találkozásunkkor nagyon boldog vagyok, kedves velem, figyelmes, nagyon gyengéd és szerintem ő is jól érzi magát velem. viszont hetente 2x 3x találkozunk csak, és amikor nem találkozunk nem ír vissza csak 10-20 perc múlva, nem is nagyon hív. + sok lány barátnője van, akik csinosak és népszerűek, de ez a kisebbik gond. úgy érzem versenyeznem kell velük, és folyamatosan küzdenem kell a figyelméért, hogy nem vagyok neki az első és a legfontosabb. nem tudom mit vethetnék be nála amivel levehetném a lábáról.

2012. jún. 7. 21:37
1 2
 1/11 -=Koldus=- ***** válasza:
A férfiak többsége nem szereti annyira, ha a csaj állandóan a nyakán akar lógni. Kell nekünk egy kis tér. De esetleg mondd el neki, hogy téged ez bánt vagy legalább is te így látod.
2012. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Épp ez az, nem neked kéne küzdeni érte hanem neki érted.
2012. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én igazán nem lógok a nyakán, nem hívogatom vagy írkálok neki mint egy őrült, erre direkt figyeltem. csak... az h kamozunk, 1 órát várok rá h befejezze a tanulást meg a telefonálgatást, aztán leteszi végre végez és az mondja h na megy fürödni. jóéjt. szia... :S és együtt minden ok, külön meg le se szar. :/
2012. jún. 7. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Az én exemmel is így volt.. Igen, ezért szakítanunk kellett. Pedig mondtam neki szépen, csúnyán, nem hatott. Próbálj beszélni vele.
2012. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de nálunk is hasonló a helyzet. :/ Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2012. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy érzed, versenyezned kell az ismerőseivel..

Butaság, ha ilyet érzel.

2012. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne keresd egy darabig ne írj rá és mondj le pár talit
2012. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A volt barátommal is ugyanez volt a helyzet, nagyon szerettem, de nem éreztem,hogy ő szeretne engem,ezért szakítottam vele. Persze utána mindenki azt mondogatta mennyire kivan a srác, mert nagyon szeretett engem.. Most már így utólag nagyon sajnálom,hogy nem beszéltem meg vele ezt normálisan. szóval erre azt mondtam,hogy BESZÉLD MEG VELE !!! Mondd el,hogy ez téged bánt és nem szeretnél a nyakán lógni, csak szeretnéd,ha jobban érdeklődne:)
2012. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annál nincs figyelemfelkeltőbb , h amikor találkoztok elmondod neki, h zavar téged , h ilyenkor négyszemközt kedves meg figyelmes,amikor meg nem találkoztok akkor nem mindig keres és csak később ír vissza.


Ha az én magánvéleményem is érdekel akkor viszont én azt mondom, h egyáltalán nincs a fiúval gáz nem kell rövid pórázon tartani, a fiúk nem fognak téged másodpercenként felhívni még ha ez neked jól is esne , és azt sem szeretik ha te zaklatod őket.Ne féltékenykedj mert az is egy mínuszpont semmi értelme a többi lányhoz mérned magad nem véletlenül van veled.Szóval hagyjál neki teret és élvezd ki minden közösen töltött perceteket!:)

2012. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az sem baj , h fontos neki a tanulás , engem is beőrölnek a hétköznapok és van , h a páromat inkább azért kerülöm mert este már morcos meg fáradt vagyok, még véletlenül se akarom megbántani, hiszen tisztában vagyok vele milyen modorom van olykor-olykor.:)
2012. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!