Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Lépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Lépjek vagy ne lépjek?

Figyelt kérdés

Jó ideje már hogy tetszik nekem valaki,egy lány!

kb egy éve ismerem,baráti viszony ami jelenleg közöttünk van,legalábbis ö nyilvánosság előtt barátnak mond.

Én sem vagyok szerelmes még belé,de Barátságnál többet érzek már,ezért szeretném nála elérni hogy érzései felébredjenek irántam!közelgő neve napjára egy csokor virággal és bonbonnal akarom meglepni futár utján,de ismerőseim óvva intenek hogy ne tulozzam el igy a dolgokat hisz csak barát vagyok neki,és még csalódás érhet a végén ha nem viszonozza amit szeretnék!



2012. jún. 8. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid nem hülyék... ha ő már barátként említ mások előtt, az sajnos lapát utca 2.
2012. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam egy éve, de a futás eszembe sem jutott. Elhívtam a lányt, hogy névnapján felköszöntsem. Együtt töltöttük a délutánt. Sokat lendített a kapcsolatunkon.
2012. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2, valami nálam is azt sugja hogy ha most még barátként kezel is,el tudnám érni hogy több is legyen,de ahhoz tennem kellene,eddig is a tetteimmel jutottam el nála,mármint a bizalma kiérdemlésére irányuló tettekre gondolok,szóval futni én sem fogok,mert az lenne a legnagyobb hiba,jut eszembe életem első szerelmét is ezért veszitettem el mert megfutamodtam ahelyett hogy megvallottam volna érzelmeimet!
2012. jún. 8. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Elírtam! :-)

Nem futás, hanem futár!

2012. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!