Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Költözzek oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Költözzek oda a barátomhoz, anyukámmal meg ezért legyek haragba? 20/L

Figyelt kérdés
anyukám nm kedveli a barátom,azt is megtiltotta h vasárnap jöjjek haza.De én már csak azért is vasárnap jövök haza,ahogy azelőtt.Ezért szoktunk sokat veszekedni anyukámmal,barátom azt akarja h emiatt költözek oda és így nem fog tudni minket szétszakítani.

2012. jún. 8. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyém meg is tiltotta,hogy találkozzunk..

De 2 éve együtt élünk,szeretem annyira,hogy kiálljak mellette.Persze a szüleim durciztak,de mára már beszélünk..


Miért nem kedveli anyud?20 évesen azért már el tudod dönteni,kivel akarsz élni.

2012. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nem kedveli, csak van oka?


23/N

2012. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából fogalmam nincs miért nem kedveli :( azt mondja csak kihasznál,mint a többi edigi barátom.Volt egy 4 éves kapcsolatom is vele is majd nem ugyanez volt,sokat is szakítotunk emiatt,volt mikor titokba jártunk pár hónapig
2012. jún. 8. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
tedjek=tegyek!! Tanulj meg írni. Egyébként meg 20 évesen azt csinálsz amit akarsz. Ha szereted a barátod, és vele akarsz lenni, akkor költözz hozzá. Anyud majd beletőrődik, csak még nem fogta fel, hogy a kicsi lánya felnőtt.
2012. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülye vagy ha hagyod belepofázni a familiát hogy kivel mit csinálj. te ismered jobban a párod, meg tudod ítélni ha van eszed, hogy tényleg rendes vagy csak kihasznál, cselekvőképes önálló ember vagy, innentől xard le hogy másnak hogy mi nem tetszik. Kitagadni úgyse fog.

Az meg elvből az egyik leg gusztustalanabb húzás hogy majd otthonról valamelyik nagyokos akarja elmesélni hogy mi a jó mi nem.

2012. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem h 15 évesen nem kellett ennyit veszekedni mint most,tavaly meg vizsgáztam is akkor is ugyanúgy kijártam hétvégenkét sőt még hétköznap is,mégis 4-re vizsgáztam.
2012. jún. 8. 15:46
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából nem akarom itt hagyni anyukám mert egyedűl maradna :( nagyanyám,nővére és apukám is elfordult tőle.Barátom szerint ha én is elmennék talán észre venné magát h mindenki elmegy tőle
2012. jún. 8. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg kéne beszélnetek!

Ez a te életed nem anyádé, de ő gondolom tapasztaltabb és megvan az oka az ellenszenvének, feltéve hogy nem ostoba ember.

Anyád mindig az anyád lesz és nem szabad rosszba lenni vele, de azt sem szabad engedni hogy helyetted élje az életedet!

Semmiképp ne költözz el mert a menekülés tévútra visz! Aztán ha nem jön össze akkor meg kéredzkedhetsz haza és akkor anyád alá adod a lovat.

A harag rossz tanácsadó!

2012. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!