Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy ilyen pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy ilyen pasival? Szégyell engem?

Figyelt kérdés
kb. 1 hónapja "összejöttem" egy pasival. Általában minden hétvégén találkozunk, mindig ő keres. Ha kettesben vagyunk akkor nagyon aranyos, kedves, figyelmes stb. Hivatalosan még nem vagyunk együtt, bár van 2-3 haverja aki tud rólunk, azok előtt nem is szégyell, szívesen mutatkozik velem. De ha már az én baráti társaságom is ott van akkor mintha nem is ismerne. Tegnap is kint voltam a barátaimmal, és jött abba a szórakozóhelyre ahol mi voltunk, még csak rám se nézett, mintha nem is ismerne. Ez miért van? Mért viselkedik így valami tipp?
2012. márc. 17. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hmm nem hiszem ,hogy csunya lennél és azért ,talán volt ott valami más csaj is aki elött nem szerette volna ha egyótt lát titieket.
2012. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,vagy a barátaid nem szimpatikusak neki,lehet nem tud feoldódni elöttük,vagy talán ismeri régről valamelyiket.Óvatosan kérdezz rá hogy mi a véleménye a barátaidról.
2012. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt ott semmilyen csaj :/ Az a baj, hogy már az elejétől ezt csinálja...
2012. márc. 17. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
nyiltan kérdezz rá, nincs más lehetőség..
2012. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismeri őket, ugyanabban a faluban lakunk, jóban is vannak...tesómmal gyerekkori barátok :S
2012. márc. 17. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Magamból kiindulva tudom hogyha nem szimpatikus valaki egy társaságban,akkor már nem vagyok felszabadult,legfeljebb részegen :D
2012. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ez a baj.Lehet mégsincsennek annyira jóban.
2012. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó igaz az én b.társaságomban vannak páran akik nem díjjazzák, hogy együtt lógunk, és igen ezt tudja is... de attól még nem kéne úgy tennie mintha nem is ismerne.
2012. márc. 17. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mondtam én.Ezeket a a barátokat lehet ki kéne néha iktatni,és lehet a palid majd úgy fog tenni mintha ismerne.
2012. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!