Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött belém? Soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött belém? Soha nem volt eszembe hogy olyan pasival kezdjek aki foglalt!

Figyelt kérdés

Most ért véget egy kapcsolatom elég korán ugyanis megcsalt, én pedig azon nyomban kidobtam.

Viszont felbukkant a volt barátom akivel 4évig voltunk együtt, és 1 éve szétmentünk közös megegyezés alapján.

És neki már van egy 9hónapos kapcsolata, viszont csókolóztunk, mondta hogy még mindig szeret, és hogy felkavarták az események, mondta hogy a lányt inkább kedveli meg szereti de nem úgy mint engem. Szombaton lehet nála leszek, de nem tudom miért hajt ennyire utána a vágy hisz ő már foglalt, én pedig a foglalt férfiak után eddig soha nem vágytam, hiába ő az enyém volt egykor, akkor is meglepő.Tudtok adni tanácsot???Félek hogy lelki ismeretfurdalásom lesz a lány miatt, mivel én is megcsalt lettem ezen a héten és nagyon rosszul érzem magam miatta.


2011. ápr. 28. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy mien okból de otthagyná a lányt tehát nem szereti ez nem a te hibád igyis ugyis szétmennének...
2011. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KlenDie ***** válasza:
25%
visszanyal a fagyi:)
2011. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lelki ismeretfurdalásod ne legyen :D
2011. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hormonok erősek.
2011. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
fogd fel úgy h fiúk VS lányok 1-1
2011. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hehe a sors játszik:) A csalódásod miatt van ez és most úgy érzed(tévhit), hogy azért jelent meg vagy csak öledbe pottyant és most vígasztalást vársz. Szerintem legyél erős és ne vedd el a másiktól. Neked is rossz volt mikor megcsaltad, te is tudod milyen érzés.
2011. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megcsaltak* elírtamXD
2011. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!