Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a pasim telójába,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a pasim telójába, kiderült, hogy hazudott, megmondjam neki? Mennyire gáz, hogy kutakodtam?

Figyelt kérdés
Éreztem, hogy titkolózik, hát belenéztem. Igen rosszul esett, amit láttam, a szemembe hazudott dolgokról, olyanok voltak leírva, amik nagyon rosszul esnek, és azért elég kemények. Kicsit megrendült a bizalom. Csak úgy tudom elmondani neki, hogy beismerem, hogy belenéztem a telójába, de félek, hogy ezen nagyon fel fog háborodni. Soha nem kutakodtam utána, de most éreztem, hogy átver. Mennyire gáz a kutakodás ilyen esetben? Ti megmondanátok, ha nagyon szemétül viselkedett veletek? Vagy mivel így meg ő háborodna fel rajtam, inkább őrlődjek magamban.
2012. jún. 8. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
számomra ez azért, érdekes, mert én meg szoktam időközönként nézni a párom telóját, ő is az enyémet, nem kutakodásból nem is kiváncsiságból (pl unaloműzés, várunk utazunk nincs más elfoglaltság) nincs is belőle baj! szerintem ember függő h kit zavar és kit nem nyilván akinek van rejtegetni valója azt zavarja és nem is véletlen h le van zárolva máskor h ne tud megnézni. mond azt h azért nézted meg mert azt gondolod h egy párkapcsolatba belefér és h téged sem zavarna ha ő belenézne és nem gondolod h őt zavarná.
2012. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám magamban tartani.És nem is szabad! csak őrlődni fogsz,te mész tönkre.Ha alaptalanul nézegetnéd a telefonját,az gáz.De így egy szava sem lehet,ő vert át téged és nem fordítva.Persze ki fog akadni,senkinek sem tetszik,ha lebuktatják.De ne legyen lelkifurdalásod.Ezek után húzza be fülét,farkát...
2012. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 omba ***** válasza:

Hogy milyen "egyéb" kapcsolat fér bele a kapcsolatotokba, az is közös ügy!

Meg mindegy is, ha világos, hogy hazudott, akkor (küld el a ...csába) , de nehogy már attól tarts te, hogy megbántod, hogy megmondod neki.

A hazugság nem fér bele!

2012. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett volna, ha ugyanez történt volna fordítva?! Te már mindjárt felháborodtál volna igaz?! Ne gyere itt azzal, hogy biztos legyél e abban, hogy nem csal meg hogy találtál benne egy sms-t,vagy egy képet és ezért belenéztél a telefonjába. Jól tette, hogy lekódolta a telefonját a helyében én magam dobtalak volna az biztos. Tehát ha neki nem szabad a tiédhez nyúlnia, akkor te mégis honnan veszed erre a jogot? Amúgy te még sosem léptél félre, mert akkor ő is megtehetné ugyanezt.
2019. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!