Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretettek bele valakibe msn-n keresztül?

Figyelt kérdés
Ismerkedés felvesz msn-re,beszélgetés,telefon stb.És már kialakult egy olyan érzés ami közel áll a szerelemhez...és még elöben nem láttad(messze van)de már tudod ha találkoztok "elveszel".És ö lehet az akit kerestél....Éreztetek ilyet?Vagy ha nem akkor mit gondoltok,hülye vagyok? :-)
2009. júl. 2. 22:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Több mint egy évig -ugymond- küzdöttem érte, és 3 hónapot jártunk.

De érdemes volt, mert mindenről eltudtam vele msn-en beszélgetni. Viszont élőbe meg nem, mert nem egy beszédes tipus..:S

2009. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne volt ilyen nekem is. Szerelmet vallottunk egymásnak és amikor találkoztunk egymásnak estünk, csókolóztunk és kézenfogva sétálgattunk.
2009. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
nem, de igaz barátot már találtam így. persze az is úgy volt, hogy neten ismertem meg, kiderült hogy közel lakik hozzám, azóta mindig csak találkozunk. szóval élőben nyomjuk:D amúgy neten lehetetlen igazán megismerni valakit. szerintem.
2009. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy hülye. Megismerkedtem egy fiúval a neten, irogatunk, sms-t küldözgetünk minden este. Hiányzik, folyton rá gondolok és szombaton lesz az első randi. Nagyon izgulok :).

Most a fellegekbe járok/te is és csak attól tartok, hogy leesek és nagyon fog fájni. De ilyenre most inkább ne is gondoljuk. :D Szóval igen, létezik ilyen. Azon meg már filózhatunk vagy vitatkozhatunk a többiekkel, hogy ez szerelem vagy fellángolás.

L, 18

2009. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen nekem is hasonló volt életem Szerelmével. Beszélgettünk egy hétig msn-en akkor már napról napra jobban vártam az estét, hogy beszéljünk. Aztán egy hét múlva megtörtént a találkozás izzott a levegő körülöttünk. 1 hónap múlva összeköltöztünk, azóta is együtt élünk boldogan és szerelemben. 28/F
2009. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Egy évig szenvedtem. Nem bírtam se tanulni se dolgozni rendesen, borzasztó volt. Teljesen kicsinált. Nagyon szerettük egymást , de nem tudtunk együtt maradni, nemhogy kiteljesedtem volna a kapcsolatban teljesen felemésztettük egymást.. de akkor is tudom, hogy nekem ő volt a nagy szerelmem.
2009. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Úgy éreztem, iszonyatosan szeretem és megőrülök érte, sürgettem a találkozót, ő mindig talált kifogást de én imádtam és vártam rá több mint egy évig. Aztán kiderült, hogy az illető nem is az akinek kiadta magát, és nem lehetett megbocsátani neki ugyanis még a nemében is hazudott: kiderült, hogy lány volt. Hát hatalmas pofára esés.... Ez van. Azóta nem barátkozom interneten keresztül.
2009. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is volt ilyen, de nem lett belőle semmi...
2009. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Igen... :)
2009. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon édessek vagytok...a mérleg most a pozitivon áll :-)Az utolsónak nagyon kiatartó voltál,hogy egy évig vártál húúú de lehetett volna kép,telefon,stb.Lány?uristen nehéz lehetett.Várom a további válaszokat.
2009. júl. 2. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!