Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent számotokra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számotokra, hogy "ne rontsuk el szexszel a barátságot"? Sokszor hallom ezt másoknál, de én a nőnemű barátaimmal mindig jóban maradtam a szex után is.

Figyelt kérdés
Tehát pontosan mi az, ami elrontja a barátságot? Veletek volt már ilyen?
2012. jún. 8. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

hány évesek közt szoktad ezt hallani?

és te hány éves vagy?

2012. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok, és hallottam ezt már 20-40 évesig többektől is.
2012. jún. 8. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi különös nincs ebben ez egy lerágott jelenség.az igazi barátok nem néznek úgy egymásra hogy jó nő jó pasi satöbbi.ja itt nem arról van szó hogy csak azzal barátkozik valaki akit nem tart szexuálisan vonzónak.hanem idővel úgy kezeli mint kvázi családtagot.ha nem felületes a barátság akkor minél régebbóta tart annál elenyészőbb az esélye a szexualitásnak hiába kivánatos egyébként mindkét illető
2012. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a nem elrontani szoveget akkor hasznaljak a csajok,amikor finoman kozolni akarjak,hogy marpedig nem tartanak szexualisan vonzonak.Legalabbis szerintem.
2012. jún. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lila nyuszi ***** válasza:

A szerelem rontja el, ha a másik nem szeretne többet.


21/l

2012. jún. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es: ezt én is esélyesnek tartom.
2012. jún. 9. 08:32
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös: miért rontja el a szerelem?


Kicsit több válaszra számítottam, +

2012. jún. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!