Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem akar velem lefekudni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk egyutt, kb 5 hónapja koltozunk ossze. Tudom, hogy szeret, mert azt érzi az ember. De valamié nem nagyon ér hozzám az utóbbi 1-2 hónapban. se az utcán nem fogja meg a kezem, nem olel át. kívulrol nem is tununk egy párnak. itthon meg mindig fáradt. elhiszem hogz sokat dolgozik, de nekem meg kicsit szarul esik, hogy én próbálkozom, csókolgatom meg hasonlók, de o meg kb csak ul. Mikor meg rákérdezek, azt feleli nincs baj... mit tegyek? próbáltam már feldobni ruhákkal meg ilyesmi, de nem hatotta meg.. felállni feláll neki és amikor végre belemegy, nehezen megy el. Nem tudom mi baja és miért nem mondja el. Havonta kb 3-4szer vagyunk egyutt és ez nekem kevés!!


22/L



2012. jún. 7. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%

B*zi lett.


:D Amúgy fogalmam nincs, ezer meg egy oka lehet a dolognak.

Szerintem költözz el egy kicsit, és ne is keresd.

Rizikós, de ha így megy tovább úgyis vége lenne...

2012. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Megcsalt és dolgozik benne a lelkifurka. Ez EGY lehetőség a száz közül.
2012. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát, biztosan van valami baja, az ember nem fáradt hónapokon át... Esélyes hogy esetleg van valakije?
2012. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lenne valakije, elég zárkózott tipus
2012. jún. 7. 22:49
 5/25 anonim ***** válasza:
Hiába keresed az okokat, ha Ő nem mondja el akkor úgysem jössz rá...
2012. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Megúnt
2012. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
jó.. akkor mit tehetnék?
2012. jún. 7. 22:53
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne erőszakold rá magad! Ha meg úgy sem lesz hatás, akkor itt már nincs mit tenni...
2012. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Tarts szünetet.

Vagy magához tér, vagy úgyis halott a dolog.

2012. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem ezt meg kellene beszélni, nem lesz így jó vége. Talán egy szünet jót tenne. Lehet más került a képbe.
2012. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!