Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket mi tud kiengesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mi tud kiengesztelni egy hatalmas veszekedés után?

Figyelt kérdés

Tényleg hatalmas utána...megdugjam, kinyaljam vagy micsoda? már csak erre a kettőre tudok gondolni vagy romantikussan dugjam meg...:s ? venni nem tudok neki semmit.

Tényleg nagyon sokat kapott most tőlem is meg az élettől is és rendessen ki lehet a f**a

Azt se tudom mit csináljak vele...



2012. jún. 9. 21:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Kedves szavakat haggyuk az alap...
2012. jún. 9. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:

"Lányok"

"élettől is és rendessen ki lehet a f**a"


f*sza van??

2012. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát sűrű bocsánatkérések után jó szex. Úgy, ahogyan ő azt szeretné. Mondd meg, hogy teljesíted minden kívánságát. :)
2012. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Evoluciót tekintve nincs ,de amúgy elege van ezért kivan a nemlétező fasza, sőt lehet telle is van. Ha az ő szavaival akarok élni de ez már háttér info.
2012. jún. 9. 21:11
 5/9 A kérdező kommentje:
2 dik én is csak erre tudok gondolni de lehet nagyon fasza ki lessz nem csak ki lesz..Akkor mit csináljak? nem akarom hirtelen felindulásból megdugni.
2012. jún. 9. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a probléma megoldása? Bár biztos én vagyok túl érett...
2012. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:12

én is valahogy így gondoltam...

A kedves kérdező meg nagyon egyszerű, hogy csak így tudja megoldani a problémát... Viselkedj férfiként, ne taplóként. Amúgy meg mindenkinél más, hogy kit mivel, hogyan lehet kiengesztelni, de eleve nem a kiengesztelés a cél, hanem a problémamegoldás

2012. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy gangbang.
2012. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha higgadtan és normális hangnemben meg tudjuk beszélni a vita tárgyát, és egyikünkben sem marad feszültség utána.

A szex vagy az ajándék hidegen hagy. Illetve békülés UTÁN nagyon jó összebújni, de nem békülés helyett.

Ajándékot meg meg ne azért vegyél, mert el akarsz érni vele valamit.

2012. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!