Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvertem a barátnőm mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem a barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon feszült napom volt és amikor mentem hozzá csak tényleg rá vágytam ,hogy vele legyek és a munka helyén volt

egy szorakoztató helyisében, és arra akadtam ki ,hogy oda megyek és még egy puszit se ad semmi megkérdezem miért nem? azt mondta, hogy nem ér rá és a vendégek az elsők , teljessen igaza lett volna ha nem épp senkit nem kell kiszolgálnia és csak ül vagy 10 percre, utánna mondom jólvan kicsit össze kaptunk elakartam jönni nem engedett el, utánna fogtam magam és elmentem egyik haveromhoz ő sírt nem tudom miért...aztán kapok egy üzenetet, hogy ő nem akar többet velem lenni és ha akarom mennyek vissza beszéljek vele. Vissza mentem megkérdeztem most akkor mivan? és azt mondta ,hogy nem akarja, hogy találkozzak a barátaimmal és maradjak otthon , ha ő is dolgozik...ebből aztán hatalmas vita lett és annyira ideges lettem ,hogy fel álltam és pofán vertem , hogy folyt a vér az orrából minden , sokan voltak ott , sokan látták és nem tudok megbarátkozni ezzel az érzéssel ,hogy megaláztam majd elmentem , és késöbb vissza mentem és kibékültünk.

Tényleg nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni és nem is hiszem el ,hogy velem történt ez meg.

És most minden olyan mintha rendbe lenne bármit kérek tőle megcsinálja és olyan természetesnek veszi, bár azt mondta, hogy kivan készülve szóval az egész egy hatalmas kavarodás és most azt se tudom mivan, hülye voltam és bánom igaz későn de nagyon bánom helyre akarom hozni ezt az egészet....de már félek ,hogy nem lehet. Most béke van de tudom ,hogy azért mert nagyon kötődik hozzám meg én is hozzá...ma vagy holnap jön hozzám megbeszélni ezt az egészet nem tudom mit mondjak:S még soha nem éreztem magam ilyen szarul ő 25 én 19 éves vagyok. Ti mit tennétek?



2012. jún. 9. 17:33
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírás miatt össze vissza áll a fejem...
2012. jún. 9. 17:34
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ő érdekében szakíts vele.
2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz a következő lépcső? Egy vita alkalmával megkéseled? Ember... gondolkodj már el azon, hogy ha ilyen dühkezelési gondjaid vannak azzal kéne valamit kezdeni. Ha ideges vagy üss valami élettelen tárgyat ne egy embert pláne nem egy nőt... Örülj neki, hogy nem vágott ki... És hogy én mit tennék nem tudom megmondani, mivel sose vetemednék ilyenre... 22/F
2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Ennek a kapcsolatnak annyi! Arra nem gondolsz te barom, te férfiak szégyene, hogy azért van "béke", mert fél??? 29F
2012. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
szerintem eláshatnád magad...megütni egy nőt??????
2012. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

" folyt a vér az orrából "- B*zd meg.

Ez azért már túlzás volt nem gondolod?

2012. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

"fel álltam és pofán vertem , hogy folyt a vér az orrából minden , sokan voltak ott , sokan látták"


És egy legény sem volt a gáton, aki a földbe verte volna ezért a pofád a helyszínen................

2012. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
Mit tegyél?kösd fel magad.
2012. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha engem 1* NEM többször, csak egyetlen egyszer akár pofon ütne egy pasi! Nem kell vérnek folyni, csak megüssön! Biztos, h abban a pillanatban otthagyom! Pláne így, h csak jártok és nem házastársak vagytok X gyerekkel! És jobban járnátok ha külön mennétek, mert ez a 'pofánverés' mindig is ott fog maradni kettőtök között!
2012. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mit tegyél?kösd fel magad.te egy komoly érv vagy az abortusz mellett.
2012. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!