Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni h szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni h szeret -e ugy vagy nem? SZerintetek lesz még ebből valami?

Figyelt kérdés
Sokat szoktunk hozzájuk járni mert a barátnőm tesója. Az utobbi időbe nagyon szerelmes lettem belé átölelt meg minden ugye régebben mimár együtt voltunk és 1 hete a régi plüssel aludt amit tőlem kapott. De ha rákérdezek aztmondja csak barátnál egy kicsit jobban szeret de nemakar senkivel összejönni most. Szerintetek micsináljak?
2012. jún. 9. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret max barátnak vagy jo neki felejtsd el
2012. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj és közben fűzd kapcsolatra de ne támadóan :D
2012. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először is tisztázd ba barátnőddel hogy zavarja-e mert ha a tesójával jársz és enm fogadja el akkor abból még komoly viták lesznek.. és egyébként meg várj.. ha most nem érzi hogy készen áll egy kapcsoilatra az vagy kifogás vagy tényleg nem érzi hogy lelkileg nyitott most rá.. ez majd idővel meghatározódik benne és akkor te is észreveheted ha odafigyelsz...
2012. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző (3.): de semmiképpen se erőltesd.. ne szorítsd sarokba hogy úgy menjen bele a kapcsolatba hogy bizonytalan..
2012. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!