Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szeret, vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret, vagy nem? Nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akibe másfél éve szerelmes vagyok. Irodalom órán mellette ülhetek. Sokszor ő kezdeményezi a beszélgetést, ő érint meg stb. Múltkor is például megsimogatta a fejemet. Testnevelés órán is "megvédett" a labdától, félrelökött. Órán a térdek érintkezése mindig megvan, meg sokszor a közelembe jön. De ott van a bökkenő! Legjobb barátnőmmel is hasonló dolgokat csinál. Most mégis mit higgyek?

14/lány


2011. márc. 8. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt az ideje, hogy megmond neki, hogy mit érzel.
2011. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet h mind2en bejöttök neki...

kérdezd meg erről

2011. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ha bevallom neki, és ő nem szeret, nem merek majd a szemébe nézni!

De tudom, hogy igazad van. Megfogadom a tanácsod. Köszönöm!

2011. márc. 8. 17:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha tényleg mindketten tetszünk neki, akkor meg ő a "rossz fiú". És szerintem eltudná dönteni, hogy ki kell neki.

Vagy csak éppen kihasznál minket...

2011. márc. 8. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:

egyébként az is lehet, hogy alapból így viselkedik mindegyik lánnyal, akihez vonzódik. De igazad van, el kéne döntenie, hogy ki kell neki.

Csak általában a fiúk "többhajós" stratégiát vetnek be, vagyis mindegy, hogy akár járnak egy lánnyal, egy másikat mindig "tartalékolnak", hogyha esetleg dobják őket, akkor legyen hova menni... am ezt nagyon utálom a srácokban :(

2011. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos így van..
2011. márc. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!