Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő is szeret engem? Én nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút már 3 éve. Kb. 10 hónapja elkezdtünk beszélgetni, sétálgattunk, sokszor jött azzal a busszal, amivel én, volt úgy, hogy szószerint utánam futott :) Beszélgettünk párszor, mindig csak rólam kérdezett, hogy hogy vagyok, mi van velem, stb. Úgymond lelki társak lettünk. Sokat nevettünk együtt, láttam, hogy jól érzi magát velem. Aztán volt eg törés, és egyik napról a másikra megváltozott. Nem is köszönt nekem. Ez sztem azért volt, mert együtt voltunk egy buliban, ahol mások miatt nem is beszélhettünk egymással. Már mostsem beszélünk, csak nézzük egymást, és nevet rám, máskor meg megöl a szemeivel. Én azt hiszem, szeretem . De ő vajon mit érez? mIért ilyen fura? Bocsi, ha túl hossszú volt... :)
2010. okt. 5. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélhettetek mások miatt?
2010. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy ember aki bocsánatot kér azért,hogy koptatom a szemeim.

RESPECT.

2010. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert az elég nagy keveredéshez vezetett volna... Nemcsak én voltam ott, akinek tetszett ő.
2010. okt. 5. 18:43
 4/8 A kérdező kommentje:

18:40

:) :)

2010. okt. 5. 18:45
 5/8 anonim válasza:
beszélj vele sürgősen szerintem
2010. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kellene kérdezni talán TŐLE? :)
2010. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéltetek a buliban? Tilos volt? És mi történt azóta? Ezt csak te tudod. Tehát a megoldás kulcsa is a kezedben van. Ha bővebben írnál akkor összeállna a kép rólatok.
2010. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, ez lehet, h hülyén hangzik, de tényleg tilos volt. Előtte is mindig úgy találkoztunk, h ismerőseink ne lássanak meg minket, mert ő tetszik egy másik csajnak is, aki engem kicsinálna, ha megtudná. De engem mostmár nem érdekelne az sem, csak lenne velem. Ami mostmár nem valószínű, hogy így lesz, bár éppen ma volt megint valami... :)
2010. okt. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!