Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek erdemes folytatnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes folytatnom vele? Konnyen megbanhatom? 19 eves erett fiu

Figyelt kérdés
Kb ket honapja udavarlok egy lanynak es mar tobb mint egy honapja egyutt vagyunk de nagyon sok idot toltok vele.2het jaras utan lefekudt velem,de nem ereztem annyira korainak mert mar elotte is csokoloztunk,cirogattuk egymast mielott meg jartunk volna.Eleg konnyu volt egybol megkedvelt,nagyon megszeretett mar az elso randinal azt varta hogy hozza erjek es rendesen kirazta a hideg olyan furcsa eres volt azt mondta.Bevallom eloszor csak leakartam fektetni elkezdtem a nadragjat simogatni es aztmodnta hogy korai.Tudtam hogy belevalo csaj,dohanyzik,van piercingje.A cigit egyik naprol a masikra letette,mostanra mar a piercinget sem hordja pedig mar megszoktam.Tudom hogy nagyon-nagyon szerelmes belem.Viszont elmondta hogy elottem a ket pasijan kivul mielott 15 lett volna egy honappal kb lefekudt meg egy harmadikkal neki az volt az elso egy osszejovetelen ahol sokat ivott es o neki nagyon tetszett aza srac,szerinte akkor ugymond szerelmes volt khm.Nemtudom megemeszteni,annyira faj nemneztem volna ki belole de nagyon-nagyon szeret,o jobban mint en ot es eddig mindenkiben csalodott.Engem epp az fogott meg hogy volt komoyl kapcsolata de a fiunak csak arra kellett.En gondoskodo,romantikus tipus vagyok,kicsit feltekeny de nemviszem tulzasba.Tudom hogy rossz pelda de egy megturt etelhez hasonlitom es ezen az ugyon ragodok.Az en bekepzeltsegem miatt hittem csak azt hogy miattam is azert fekudt le hamar mert bar nemvolt meg egy honap sem de ahhoz kepest rengeteget foglalkoztam vele es en vagyok a kulonleges srac,elete szerelme.Nagyon bant akkor ezek szerint mindenkiben azt latja aki megtetszik neki???A pasijai es ahogy enis par evvel idosebbek voltak o a vele egykoruakat csak havernak tartja es pont az arroganciam miatt komolyan elhittem hogy en annyira kulonleges vagyok.De lassan osszeallt a kep,elmondta es en osszeomlottam.Lehet a mai vilagban nemnagy dolog de en nemigy nottem fel,igaz hogy jo par novel voltam,de szettudtam osztani a noket ket csoportra:r*ba*c es akiert erdemes harcolni..... : Jo par novel voltam eleg konnyen csajozok,a haverok is ugymond nagyon vaganyak akik sok novel lefekudnek.Viszont mindenki tartogat otthon egy baratnot aki rendes,okos es enne ellenere csaljak. Na en mindenben mellette allok,sosem csalnam meg vedelmezem,szeretem,romantikus vagyok,eljarunk szorakozni,baratok koze,beulunk megiszunk valamit az ejsazaka folyaman,szorkaozunk parkolokban megallok beszelgetni a haverookkkal,aztan kozosen elmegyunk valahova,vagy motorozunk,setalun szoval en a baratnomet tenyleng a szemem fenyenek a kicnsemnek tartottam.Aki csak en ertem rossz,tudtam hogy nehez eset de nekem eza a korai kalandja mar nem fer bele.Ha visszaporgethetnem az idot nembiztos hogy belekezdenek vele mert egy 20 eves gyonyoru szep kedves es szamomra hibatlan novel randevuzgattam aki sokkal kesobb kezdte es nincsenek ilyen kaladjai.De valami a masikban fogott meg es vele akartam.Nagyon ragaszkodo,nagyon szeret,es aztmondja az idot nemtudja visszaporgetni nem volt esze,de kepes ertem barmire megis valtozott meg a cigit is letette es engem nem enged elvesziteni,es olyanokat mond hogy megoli magat.Sajnos nagyon naiv lany egyik pasija utan is csinalt tetovalast szegenykem en ezt lattam meg benne hogy o a lelke melyen nagyon rendes csak belevalonak akar latszani es csalodott,atvertek.De nekem durva hogy ennyiszer es ilyen konnyen ahgyta magat elottem aza 3 fiu nagyon zavar akik igazi sunyi alakok ranezesre akik csak a kocsmaban jatszak a nagyot szoval azokat nagyon lenezem es megis megvolt nekik a bnom.Ez talan csak az en ku*va buszkesem az enyem hogy nemtudom elviselni mert megorit aza tudat hogy masok mit gondolnak milyen konnyen odaadta magat.Tudom hogy a mai vilagban egyaltalan sajnos mar nemkirivo de en baratnonek azert nemilyet szerettem volna,nekem ez nem fer bele.A holgy most 17 eves es sok nekem eza mutlja,viszont soha senkit sem csalt meg nemvert at es midnenkit a szivebol szeretett,nemmaszott senki pasijara,sot az oralis sexet is elutasitja aztmondta esetleg egyszer nekem csinalja majd hogy megmutassa mennyire szeret de o nagyon undorodik tole szerinte az ku*vaknak valo es en ennek nagyon orultem,tiszteltem erte.Viszont a kalandjatol es attol hogy viszonylag hamar lefekudt a pasijaival is zavar.Velem van a baj netan vagy ebben a vilagban a fiatalabb lanyoknal mar normalis ez? Vagy csak en dramatizalom tul?Sosem csalna meg es olyan odaadoan tudna szeretni mint meg senki sem es nagyon megbecsulne.En olyan tipus vagyok akit ez nagyon zavar tobben akik csak hallasbol ismertek elkezdtek neki irogatni csak azert is mert engem akartak ezzel huuzni joval idosebbek,irigykedtek hogy ok honapok ota csabitgatjak ugymond sikertelenul en meg jovok a semmibol es csak az enyem.Egyet 3 hete egyet meg most vertem el az egesz bandaja elott tudom hogy nemmegoldas de nembantam meg mert vedem a bnomet,nemhagyom hogy zaklassak de nemmegoldas midnenkit elintezni mert eltilthatnak a kuzdosportoktol.Neki kene ezeket a szitaciokat kivedeni.Azt mondja ha tenyleng szeretem elnezem.Ha ez nem torten volna meg aza 1 kaland en lennek a legjobb tars es szereto a vilagon tudom mert atlatom a dolgokat hogy ha komolyan gondolom nemjatszok egy lannyal sem.Tudom ha elhagyom elkovet magaval valamit mert allandoan sir es mar en kezdem magam rosszul erezni de utalom ha zsarolnak en sosem hagytam:S Tamad engem hogy csak magammal torodok es nemtudom megerteni bnoje is irt hogy ertem kepes lenne eldobni az eletet es ne vegyem el tole mert igy meg senkit sem szeretett es ilyen boldog sem volt sosem es hogy tudjam hogy mebbyit szenvedett es inakbb segitsek neki.Tudom hogy ra sem nez semmi mas pasira mert meg lehetoseget sem kap es a lanyok mindig a meno pasikert vannak oda de en komolyabb vagyok azoknal.En midnenben ezutan is mellette allnek de nemtudom hogy tudom e folytatni vele.Becsapva,megbantva,ossztorve erzem magam nagyon korainak tartom egy annyi eves normalis lanynak nemoylanon kene jarnia az eszenek azert megha nemis engem de legalabb a 16ot megvarahtta volna.A multon valtoztatni nemlehet,de amugy nemveszes a multja nemsexelt ossze vissza senkivel csak azert mert megtetszett neki valami ismeretlen olyan eszebe se jutott az hogy regot ismerte es a masik visszaelt azzal hogy eszetlen naiv es sokat ivott teljesen a no szamlajara irom.Adjatok valami tippet mert nem konyu Koszi elore is
2012. jún. 10. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt senki nem fogja elolvasni.
2012. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
háhá
2012. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, fogtam magam és elolvastam a regényedet, de ne haragudj, tényleg túldramatizálod. Most szegény barátnőd mit kezdjen ezzel az egésszel, ha évekkel ezelőtt történt a "kalandja"? Nem tud rajta változtatni. Valószínűleg nem tudod teljesen beleélni magad, de képzeld már magad a helyébe, szerelmes rózsaszín felhőben úszó kislány, akinek azért már működnek a hormonjai, iszik, elveszti az ítélőképességét, és a pasi akiért odavan, közeledik hozzá. Persze hogy nem fogja elutasítani, ilyen helyzetben meg el tudom képzelni hogy már az ital meg a csókolózás kombinációjától is olyan delíriumba került hogy kvázi elvarázsolt állapotában a srác már azt kezdett vele amit akart...

A tetkós sztoriból meg a többiből is azt tudom leszűrni hogy a lányka nagyon befolyásolható, szinte elvakultan szerelmes típus, és alárendeli magát a pasijainak egy kapcsolatban. Ez neked lehet jó, abból a szempontból hogy nem fog félrelépni, törődik veled, lesi minden kívánságod, de veszélyes abból a szempontból, hogy ha netalán később valami nyomós okok miatt (nem a mostani felesleges féltékenykedésed miatt) véget érne a kapcsolatotok, képes lesz-e megbirkózni érzelmileg a dolgokkal. Lelkileg elég labilisnak tűnik a leírtakból, tipikus jókislány akinek az őnértékelése elég alacsony lehet.

De ahhoz a megjegyzésedhez még hogy egy olyan idős lánynak nem olyanokon kéne járjon az esze... Az egyik legjobb barátnőm 14 évesen vesztette el a szüzességét, és bár a baráti társaságomban ő volt az egyetlen akinek ez ilyen korán sikerült, sosem gondoltam rosszat róla emiatt. Hamarabb érő és kíváncsibb volt az átlagnál, nem is ivott, józanon történt az eset, és szerintem nem olyan kiakasztó egy ilyen.

A múltat nem lehet megváltoztatni, gondolj erre, törődj a jelennel, meg azzal hogy ez a jelen milyen jövő felé halad. Nem értem miért érint meg ennyire ez a tény, ha állításod szerint nem is szereted annyira mint ő téged és először csak le akartad fektetni. Birkózz meg a dologgal, mást nem igen tehetsz.


23/N

2012. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értettem, de tényleg az a baj, hogy a szerelmének odaadta magát? Ettől senki sem lesz ribanc.
2012. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!