Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Sosem volt a kapcsolatunk felhőtlen, mivel mindketten elég magas vérmérsékletűek vagyunk. Szünetet tartottunk, és egy hete újra együtt vagyunk. Azt hittem, felmelegítve csak a töltött káposzta jó, de rájöttem,hogy hülyeség, mivel most tökéletesen megvagyunk. Sőt, talán még jobban :) Normális dolognak találtam/találtuk,hogy a szünet után, nem esünk rögtön egymásnak,hogy szeretlek-imádlak, maradunk csak a puszinál. Most már eljutottunk odáig,hogy becézgessük is egymást,mint régen, és élőben már újra mondjuk egymásnak,hogy szeretlek. De mivel csak hétvégén tudunk találkozni, egy ugye elég ritka. Hétközben, telefonon, sms-ben, vagy legtöbbet msn-en beszélünk. Akkor viszont ritka becézgetés, semmi szív, vagy ilyenek, puszis szmájli vagy még az sem. A békülésünk után egy nappal ( ő akart szünetet tartani ) mondtam neki,hogy én most lassan szeretnék haladni az egésszel. Azt mondta,megérti, igazam van. Most viszont már úgy érzem haladhatnánk kicsit, mert így úgy érzem egy helyben toporgunk. Én próbálok kicsit haladni, sms-ben/msn-en is mondogatni,hogy szeretem, jól érzem magam vele, ő viszont erre sem nagyon reagál. Hogyan mondjam el neki,hogy egy picit haladnunk kellene? Hülyének nézne, ha 1 hete még én mondtam neki,hogy lassítsunk,most meg tempózni szeretnék.. Vélemények? :)
2012. jún. 10. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Erről vele kell beszélni és tedd félre a büszkeségedet.
2012. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Amúgy úgy mond el neki, mint ahogy itt leírtad nekünk
2012. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De most nagyon nagy a béke, és félek,hogy ezzel elrontanám az egészet megint :/
2012. jún. 10. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy a szünet eléggé "kiéheztetett" és úgy érzed sokkal jobban szereted és szeretnéd egy kicsit felgyorsítani a kapcsolatotok tempóját. Lényeg a megfelelő érv...
2012. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem mond neki nyugodtan ,hogy tempózhattok és nem csiga lassúsággal akarsz visszaesni
2012. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem,hogy miért kellett visszaesni. Viszont,ha már igy alakult,akkor nyugodtan kérdezz rá,beszélj vele. Próbálj ilyen témában kérdéseket feltenni,mondjuk,hogy szeret e még egyáltalán,stb.
2012. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szeretni szerintem szeret, mindig ír, keres, élőben is nagyon édes. Majd megpróbálom neki finoman a tudtára hozni,hogy kicsit gyorsítani szeretnék. De ezt érdemesebb élőben megbeszélni, nem? :) Az viszont 1 hét múlva lesz csak :/

Egyébként azért estünk vissza, mert olyan dolog miatt tartottunk szünetet, ami után elég gáz lett volna, ugyanúgy viselkednünk.. De erről nem szeretnék beszélni, ha nem gond! :)

2012. jún. 10. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!