Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy csak megszokás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak megszokás? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
A barátom pár napja elhagyott egy kis veszekedés miatt, aztán 10 perc múlva át akart karolni, én visszautasítottam, mondván, hogy nem vagyok egy játék akit csak úgy eldobhat és mikor akarja újra játsszon vele. Ő ezen feldühödött és otthagyott. Azt tudni kell, hogy sokat veszekszünk, néha csúnya dolgokat vágok a fejéhez, de már csak akkor mikor annyira feldühít. Hazudik nekem sokat, sok dologért elhagyhattam volna,de mindig megbocsátottam neki, mert szerettem. Most pár napja megint visszafogadtam, de mintha megtört volna bennem valami. Úgy érzem már nem szeretem őt, de félek őt elhagyni, mert mi van ha ez elmúlik és bánni fogom, meg aztán egy éve vagyunk együtt, sok a közös emlék, ismeri az egész családom őt, én is az ő családját. Tudom, hogy ő nagyon szeret és nem akarok neki rosszat.Nem tudom mit érzek, nem tudom mit tegyek. Valaki járt már hasonló cipőben?
2009. júl. 3. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

nálam is volt ien helyzet bár én 5 hónap után szakítottam vele... és egyáltalán nem bántam meg...:)

ha állandóan veszekedtek akk mi értelme az egésznek?!?!?

sztem hagyd ottt..de ezt csak te tudod eldönteni... remélem segítettem valamennyit

18/L

2009. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 3,5 év után hagytam ott az exemet. Mi nem veszekedtünk,de egyszerűen elmúlt a szerelem. Nagyon szeretett engem és nagyon nehezen engedett el. Kértem egy hét gondolkodási időt és azalatt rájöttem még inkább,hogy nincs értelme.Hiába a sok emlék meg minden,már nem működött a dolog - tehát szakitottunk.


Egyáltalán nem bántam meg,azóta megtaláltam az igazit,akivel már együtt élek és nemrég megkérte a kezem is.


Csak annyit tudok tanácsolni,hogy halgass a szivedre, néha muszáj kicsit önzőnek lenni. Ha már nem szereted,el kell hagynod,mert senkinek sem lenne az jó,ha csak sajnálatból meg a közös emlékek miatt lennél vele. Ha tényleg nem tudod,mit érzel,kérj egy hét gondolkodási időt.


Remélem tudtam segiteni.

2009. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu ha hazudik akkor megbízhatatlan. Tudnál egy ilyen pasival együtt lenni? Én nem.. folyton azon filóznék hol van mit csinál és kivel... szerintem ez már csak megszokás, esetleg nincs ló jó szamár is kapcsolat. Semmi értelme. Te hiába nem akarsz rosszat ha ő folyton hazudik... ő ezzel tesz neked rosszat, szerintem hagyd ott. A régi szép emlékek igy is megmaradnak, de erre alapozni egy kapcsolatot bizalom nélkül elég gáz..
2009. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 13:45-tel, egyet leszámítva, ha egy kapcsolatban gondolkodási időt kérünk, ott már nagy a gond. Ha én szeretem a páromat, vele akarok lenni és nem pedig nélküle. Vannak hullámvölgyek a kapcsolatokban, ez evidens, de egy év után ilyenen gondolkodni, felesleges. Ha fiatal vagy, akkor élj, és ne ezen agyalj.
2009. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!