Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémát jelenthet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát jelenthet, vagy csak megszokás?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal a járást megelőzően 2 évig legjobb barátok voltunk. Egyre jobban mélyült a dolog. Nagyon szerelmes lettem belé. De tudtam, hogy sohasem kaphatom meg. Anyáék nem szerették sem őt, sem a családját. A barátai sem engem. Szóval kezdtem azt érezni, hogy minden és mindenki ellenem dolgozik. És ő túl helyes hozzám. Egyszer elmondtam neki mindent. Hogy szeretem őt. És ha nem akar velem találkozni többet, akkor megértem. Erre nem várt választ kaptam. Hogy szeret, de úgy érezte, hogy sohasem kaphat meg-.-". És hogy próbáljuk meg. Inkább engem választ, mint a barátait. Ám amikor az első találkozásra került a sor, és a csókra, akkor valahogy minden túl természetes volt. Mintha már évek óta együtt lennénk. Semmi feszélyezettség, semmi izgalom. Semmi. És nem értem, hogy miért van. Még azon is poénkodott, hogy milyen bénán csókoltam meg, és hogy majd gyakoroljuk. Ez a túlzott nyitottság problémát jelenthet? Vagy hogy mindent tudok róla? A barátnőit is beleértve? értelmes válaszokat várok:)


18L


2011. okt. 15. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
istenem
2011. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem. Talán az a tipikus eset, hogy csak addig vonzódsz a sráchoz, míg nem a tied. Most hogy megvan, már nem is kell talán.
2011. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem akkor lehet hátrány, ha biztosra veszed hogy most már örökké veled fog élni. Azért ne add magad könnyen, maradj vonzó :)
2011. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eljegyzett:D Hát lehet, hogy tényleg együtt fogunk maradni?:D
2013. júl. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!