Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok így?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, 3 éve vagyunk együtt. Van egy fia is. Én 18 voltam, mikor megismertem, még nagyon fiatal, ő ekkor volt 30 éves. Beleszerettem, nem érdekeltek a körülmények, fél év után hozzá költöztem. A fia ekkor volt 4 éves. Nagyon megszerettem a gyereket, hiába voltam még én is szinte az, mindig vigyáztam rá. Most úgy alakultak a dolgok, hogy már nem érzem működőképesnek a kapcsolatot külső körülmények miatt, még mindig szeretem, de nem fog működni. Nagyon lelkiismeretfurdalásom van, hogy "elhagyom" őket, de nem tudok mást tenni, vagy most szakítunk és tovább lépek, vagy sosem lesznek többé lehetőségeim. Ti mit tennétek?
2012. jún. 11. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Lelkiismeret furdalásra nem alapoznék kapcsolatot. Ha nem akarom, akkor tovább lépek.
2012. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mik azok a külső körülmények?
2012. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt egy barátom, akivel a végén csak sajnálatból voltam.. Minden nap sokat őrlődtem ezen, a végén nem bírtam tovább, és mindkettőnknek fájt, én viszont hatalmas felszabadultságot éreztem.
2012. jún. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem jó a kapcsolat szálj ki!Jobb lessz mindhármótoknak szerintem!Fiatal vagy éld az életed!Majd lessz más neked is és nekik is :(
2012. jún. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azt írod ,még mindig szereted.Nagyanyáink idején nem kidobták ami elromlott.Megjavították.

Ülj le a pároddal ,mikor nem zavar a gyermek és szépen beszéljétek át a dolgokat.Nem tuti ,hogy így jobb lesz ,de adtál a javulásra egy esélyt.

2012. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

"már nem érzem működőképesnek a kapcsolatot külső körülmények miatt, még mindig szeretem, de nem fog működni"


Gondolom egy harmadik férfi van a dologban, akkor szoktak ilyen semmitmondó, rizsa szöveget mondani.

2012. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanod kellene, mert nem szereted őt. Olyan nincs, hogy szereted, de nem fog működni. Ha tényleg szeretnéd őt, akkor inkább ezon igyekeznél, hogy ezeket a "külső körülményeket" elhárítsd. Ehelyett szakításon gondolkozol, tehát nem vagy belé már szerelmes. Így pedig ne maradj vele, ne verd át őt, hanem adj esélyt mindkettőtöknek, hogy találjatok hozzátok illő párt!
2012. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs másik férfi a dologban, az orvosira járok, ez a 2. évem, mellette muszáj munkát vállalnom hétvégén. Ezt ő nehezen viseli, mert egyre kevésbé tudunk együtt lenni, nem támogat semmiben, az lenne neki a legjobb, ha lemondanék a céljaimról. Ennek ellenére szeretem, de nem működőképes már ez a dolog.
2012. jún. 11. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:

"az lenne neki a legjobb, ha lemondanék a céljaimról"

na, ez az, amit ne tegyél

2012. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!