Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy nem utál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy nem utál, ha közbe meg látszik, hogy utál? Látom rajta, úgy is bánik velem, mint aki legszívesebben megölne, de mikor rákérdezek, h utál-e, azt mondja, hogy nem. Közbe meg már azt is mondta, hogy felejtsem őt el. Ki érti a pasikat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hány éves vagy de én már 20 éves koromban megtanultam azt hogy az ilyeneket le kell sz...rni. és nem kell foglalkozni az ilyen pasikkal!

Ha neked van egy kicsi önbizalmad, akkor megérted hogy te sokkal jobbat érdemelsz minthogy ilyen hü..e pasikra szenteld az idődet.

Meg különben is. Ha békén hagyod és nem foglalkozol vele pár napig akkor majd rájön hogy kellesz e neki vagy nem.

2009. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél jobban kérdezed h utál e és minél jobban ráakaszkodsz annál jobban el fog távolodni,és ha nem is utált,eléred ezzel.Ha úgy érzed h utál és úgy is viselkedik és mondta is h felejtsd már el,akkor mi kell még?sz.rd le,ne foglalkozz vele,és ha nem utál,és még kedvel is,akkor majd fut utánad mint a kis puli kutya,h mi lehet h nem foglalkozol már vele!
2009. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!