Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meg szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meg szeretném menteni a kapcsolatom!

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátommal suli kezdése előtt kezdtünk el járni. pár napra kapcsolatunk "elkezdése" után megismerkedtem az új osztálytársaimmal. Az osztályomba jár egy fiú, nagyon jó barátok vagyunk, de első találkozásunkkor már éreztem egy bizonyos vonzalmat iránta. Néha megfogja a kezem, és hirtelen bizseregni kezdek, vagy bekönnyesedik a szemem, és nem tudok semmit tenni ellene... Barátommal lassan egy éve vagyunk együtt, és mikor vele vagyok, az osztálytársamat el is felejtem.. Szeretem, jól megvagyunk, sosem veszekszünk, megért, támogat.. Míg a másik fiú magának való, önző.. A kapcsolatom érdekébe szeretnék tenni valamit, hogy elmúljon ez az egész, mert érzem, hogy jó a barátom mellett. Kérlek, segítsetek! :(
2012. jún. 12. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A z a másik csak egy fellángolás.

Valami hiányzik a kapcsolatodból.Több szeretet és odafigyelés talán.

Tartsd a távolságot az osztálytársaidtól és légy hűséges mindig.Az életben mindig azt kapjuk vissza amit adunk.Ha megcsalsz valakit téged is meg fognak.

2012. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Valószínűleg valami olyasmit érzel a sráccal, ami a kapcsolatodból hiányozhat. Ha jól meg vagytok, eszedbe ne jusson semmi ostobaságot csinálni. Szerintem gondolkodj el azon, hogy mivel lehetne esetleg jobbá tenni a kapcsolatotokat. Ti lányok amúgy is mindig vonzódtok valamiért a rossz pasikhoz... :D Szóval nyugi, mondhatni ez szinte természetes. A srác meg na nyomulna, nyugodtan mondd meg neki hogy te barátként (haver-barát) tekintesz rá, és hogy szeretnéd megtartani ezt. Ez általában letöri a fiúk szarvát, ha igaz, ha nem. :D


F/23

2012. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam azon, hogy mi lehet az, ami a másik fiúba meg van, a barátomban pedig nincs..És nem találok az égvilágon SEMMIT, de tényleg semmit, amiért jobb lenne tőle..Talán csak az fogott meg benne, hogy mindenkivel lenéző, velem mégis kedvesebb..
2012. jún. 12. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!