Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval van egy srác. Felvettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van egy srác. Felvettem msn-re. Eddig kétszer beszéltünk. Mind a kétszer én írtam rá. Most akkor már ne írjak úgye?

Figyelt kérdés

Szval bejön nekem ez a srác és eddig mindig én írtam, ré. Most már nem akarok, az túl tolakodó lenne szerintem. Az jó, hogyha megvárom míg ő ír, ha meg nem ír akkor megpróbálom elfelejteni??

Tudom megint egy msn-es kérdés. De személyesen nem tudok vele találkozni. messze lakik:S

Ja és légyszí nem írjátok, h msn függő vagyok, meghogy nem tudok másképp ismerkedni. Hiszen csak emiatt az egy srác miatt járok fel:)


2009. júl. 3. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
hát egyszer ő is rád írhatna ha érdekled... ha meg le se szar akkor minek írkálsz rá... írj olyanra aki legalább viszonozza is.
2009. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha adsz msn címet én rádírok :D első voltam :D
2009. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az így pont jó, hogy kétszer ráírtál, és most nem.:) Ha rád ír, akkor érdekled, ha nem, akkor felejtsd el. De ráér még a következő pár napban rád írni, nem kell, hogy pont ma... azért adj neki egy-két napot, hátha csak azt várja, hogy megint te írj rá.:D

16/L

2009. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

1-nek: Azért írkáltam neki, mert én vettem fel msn-re és ilyenkor annak illik ráírni, aki felvette.

2009. júl. 3. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
első: ez igaz, de ha ő azóta se írt rád az már gáz
2009. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostmár ne:D Igazán, szerintem elég volt kétszer, hogy te írtál rá, most rajta a sor. Amikor velem volt ilyen, mindig ezen mértem le, kellek-e a srácnak, ez egy elég jó mérce. De ha történik veled valami nagyon fontos vagy érdekes, amit vele is meg akarsz osztani, (nem ma, talán nem holnap) akkor nem lesz semmi baj, ha megint te írsz.
2009. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még pár napot ,és ha nem ír,akkor szerintem nincs értelme vele foglalkoznod.

18F

2009. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oks, így gondoltam én is. Várok egy picit aztán, ha nem akkor nem. Én már megtettem az első lépéseket...

De azért annyira örülnék neki, ha írna:)

2009. júl. 3. 21:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem, nem kellek én ennek a srácnak:(
2009. júl. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!