Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire ez a sok elvárás?

Figyelt kérdés

Legalábbis itt mennyi olyat kommentet, illetve kérdést lehet olvasni, hogy milyen fiút-lányt képzelnek maguknak az emberek. Legyen ilyen, legyen olyan. Jól fésült, szellemes, tehetős, kedves. A lányok férfit akarnak, a fiúk nőt.

Ennek ellére mégis mennyi a kétségbeesett ember, akiknek valójában már bárki jó lenne. Csak egy ölelésre vágynak talán.

És akkor azokról még nem is szóltam, akik az egyedülléttől és a mágánytól félnek, ezért aztán belemenekülnek egy akármilyen kapcsolatba.



2012. jún. 12. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
pont ezen gondolkozom mindig :) itt sírnak hogy nincs párjuk, rondák és szegények is, de azért az elvárásaik akkorák hogy nem fér a házba. a divat kategóriában pedig olyan csajokat és pasikat cikiznek akiktől a bokájukat fosnák le ha egyszer összejöhetnének vele
2012. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van egy mese a sóról...érdemes elolvasni...

és van egy tanulság a kicsiről is egy szögről:

ha a szög elveszett, a patkó elveszett, ha a patkó elveszett a mén elveszett, ha a mén elveszett az üzenet elveszett, üzenet híján a háború elveszett..

2012. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kétségbeesett embernek nincsenek nagy elvárásai, ahogy mondtad. Az már egy másik jelenség.


Szerintem ezekkel az elvárásokkal nincs addig gond, amíg viszonozza is az illető, de pl. ma volt egy kérdés, ahol egy önmagát rondának, bénának, szerencsétlennek, csórónak leíró fiú azt kérdezte, hogy hogy lehet neki szexi plázacica barátnője. Na ilyeneknél már tényleg gond van.

2012. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A magány talán összerroppantja az embert, de még mindig jobb, mintha megalkuvó lenne.
2012. jún. 12. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Sszerintem az még nem akkora nagy baj, ha valaki elképzeli, hogy milyen társat szeretne magának. De felesleges tényleg a külsőnél annyira leragadni, meg túl nagy elvárásokat támasztani. Végül is ha valaki külsőre nem jön be, de megismerem, és kiderül hogy "belül ő álmaim férfija" akkor úgyis "megszépül" a szememben, bárhogy is nézzen ki :P

De lehet, hogy csak butaság, nem vagyok túl tapasztalt szerelem téren sajnos

2012. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is kb. így van. A szerelem amúgy is más tudatállapot. És a külsőségek egyáltalán nem számítanak. Csak a karakter lehet igazán vonzó.
2012. jún. 12. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mondhatni a ti mércétek szerint gondolom "kétségbeesett" vagyok. Szomorú vagyok, nincs barátom már jó ideje, szerelmes is vagyok egy idiótába, akibe nem kéne...stb. Szóval nem áll jól a szénám.


DE: Tudom magamról, hogy válogatós vagyok a pasik terén. Nem vagyok elhízva, igényesen öltözöm, mindig tiszta vagyok, meg van csinálva a hajam...stb, szóval adok magamra, és a leendő barátomtól/férjemtől is elvárom ugyanezeket. Legyen velem "egy szinten" külsőleg is, és belsőleg is. Csak kezdem azt hinni, hogy ilyen nincs. Inkább büszkén vállalom a magányt, minthogy összejöjjek egy olyan emberrel, aki csúnya/középszerű, buta, humortalan, bunkó...stb. Ennyi.

2012. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magány ide vagy oda, te is egyedül fogsz meghalni egyszer majd kedves kérdező, mint mindenki más ezen a földön.


Nem megalkuvás az, ha lejjebb adsz az igényeidből; 92 évesen és aszottan eszmélni arra, h örökre elmúlt az ifjúságod és nem is éltél...szal ciki lenne. :)

2012. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de csak szerintem nem úgy működik a vonzódás, hogy ameddíg a takaród ér?

Én sem vagyok egy világszépe. De alap, hogy olyan barátnőm legyen aki tetszik is. És ha ez mondjuk a plázacica kategóriában van, akkor ott van. Max jó nagy szenvedés mire összehozza az ember...


Én is szoktam egyedül érezni magam, de teszek rá. Összejönni csak azért nem fogok senkivel, hogy "legyen".


Mindenkinek magasnak tűnnek az elvárásai ha részletezi. De azt ne gondolja senki, hogy aki itt rimánykodik, hogy neki nincs sok elvárása csak legyen mittudomén, vékony a lány, annak nincs kismillió más elvárása... Csak a nyomorultja nem részletezi, mert beszari...


Ne legyünk már képmutatóak.

2012. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pontosan. Mindannyian egyedül halunk meg, ebben nincs is semmi rossz. Sőt, a halál egy nagyon titokzatos és érdekes tünemémy számomra. Néha várom, mint a megváltást.

Egyébként valóban igényes vagyok nők terén. Nem bírom elviselni a szellemi igénytelenséget. Ez az egy, ami lehervaszt a párválasztási kérdésekben.

Máskülönben teljesen mindegy nekem, hogy néz ki a lány, nő. A lényeg, hogy partner legyen az elméleti kérdésekben.

Az, meg, hogy hány évesen és mire döbbenünk majd rá együtt, csak az Isten tudja.

2012. jún. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!