Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Eléggé félénk vagyok, és visszahúzódó, de szép, kedves, aranyos és jó fej is. Mindig őszintén megmondom a véleményem. Okos is vagyok, és eléggé felnőttes a gondolkodásom, legalábbis a korosztályomhoz képes. Nem vagyok az a bulizós típus, de ha suliban van diszkó, akkor végig táncolom. De a fiúk valamiért kerülnek, és nem értem, hogy miért. Szerintetek? Velem lehet a baj? Ha igen, akkor mi?


15/L előre is köszönöm a válaszokat


2012. jún. 12. 19:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D


Amúgy tényleg csak sulibulikba járok, és inni sem iszom, maximum akkor, ha nézünk apummal focimeccset.

2012. jún. 12. 20:52
 12/20 anonim ***** válasza:
En ugyanilyen vagyok 21-ben, szoval... Sajnos semmi biztatot nem tudok irni...:(
2012. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Van egy osztálytársam aki nem csúnya, de egyszerűen lehetetlen vele beszélgetni annyira parázik vagy nem tom :/

Én néha visszahúzódó vagyok de néha csinálok őrültségeket is... Változó... Teljesen jó lennél nekem xd

Focit viszont nem nézek, mert unalmas :D

http://www.youtube.com/watch?v=BzWiuYipWLc

Inkább ilyeneket... :D

F18

2012. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó csak a rosszabbik felét lehagytad ami lehet hogy a lényeg
2012. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekem bejön :D

hol laksz?

2012. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 jin ***** válasza:

Adam Blade

"a tartalom tulajdonosa nem tette Elérhetővé mobilra "

Mi volt?

:)

2012. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mi mi volt?
2012. jún. 12. 21:44
 18/20 anonim ***** válasza:
és szerény vagy
2012. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
igen, főleg az :D
2012. jún. 13. 22:03
 20/20 anonim válasza:
A felnőttes gondolkodást ne vidd túlzásba!
2012. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!