Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vettem a barátnőmnek virágot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem a barátnőmnek virágot, de nálam hagyta, mert amikor hazament nem volt kedve cipelni. Nekem ez rosszul esett, lehet hogy nem is szeret, vagy nem kell neki a virág? Lányok, ti is otthagyjátok néha a virágot? 34/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát életem szerintem ez elég gáz, mi az hogy nincs kedve cipelni?? Én soha nem hagynék ott semmit amit egy pasitól kapok. Még ha nem is járunk, de legalább udvariasságból sem hagynám ott, ez bunkóság szerintem.

Szegénykém, nekem is rosszul esne:(

23L

2012. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda nőt fogtál ki, ne haragudj, de finoman szólva is bunkó a csaj.


Én bármit kaptam, még egy csokit is úgy őrizgettem, mint kisgyerek a játékát.


23/N

2012. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű.

Ilyen helyzetbe még nem voltam. Én is kaptam már virágot, és engem simán le lehet venni a lábamról ezzel.

Jól esik. Szeretem is a virágokat.

Én biztos, hogy nem vagytok volna ott őszintén volna.

Véletlenül oké... na de mert lusta lennék cipelni? Na nem.

Haza vittem volna, és mikor rá néztem volna mosolyogtam volna, és csak arra gondoltam volna, akitől kaptam volna.

Mióta vagytok együtt?

2012. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*hagytam volna
2012. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Ne bánd, legalább megvan az örök indok miért nem adsz neki többé. Igy sokkal jobban jártál mintha állandóan azért a qrva virágért hisztizne.
2012. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én az apjától kapott nőnapi virágot hagytam ott, de nem azért mert nem akartam elhozni, hanem azért mert nem aznap mentem haza és teljesen kiment a fejemből. Szégyeltem is magam.

Amiket tőle kaptam régebben azok a szobámben vannak még most is kiszárítva.

2012. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

De ari! Ez is ritka manapsag!

Velem elöfordult mar hogy ott felejtettem. A tali elejen adta ide, aztan sok minden törten es sokaig voltam. Mire indulnom kellet volna a buszhoz kesesben voltam. Igy meg is feledkeztem a viragrol.

Viszont az hogy nincs kedve cipelni, az gyenge kifogas.

Az elejen, (meg 18 evesen) kicsit cikinek tartottam hogy rozsaval a kezemben vonuljak vegig a buszon es a falun. Mert a sok venasszony rajtam csamcsogott volna. Viszont egy szolidabb csokornak nagyon örültem. De soha nem hagytam volna ott, mert tudtam hogy megsertödne a baratom. Nem tudom hogy a te baratnöd hany eves, de nekem mar 23 evesen nem lenne ciki. Es annyira bunko sem vagyok hogy azert ne vigyem el mert nem akarom cipelni.

Barmi lehet a hatterben. Mennyi idelye vagytok együtt? lehet hogy van valaki aki tatszik neki es nem akarta hogy az az illetö lassa viraggal maszkalni? Mert a lanyok többnyire szeretnek viragot kapni.

2012. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
:( Hát én biztos nem hagytam volna ott! Megértelek, hogy rosszul esett! Én már vagy 2 éve nem kapok virágot a barátomtól! :( 21L
2012. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ilyet sosem csinálnék. :s

Megértem, hogy rosszul esett!! :s

2012. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije, és nem akarta, hogy meglássa a virágot.
2012. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!