Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vettem a barátnőmnek virágot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem a barátnőmnek virágot, de nálam hagyta, mert amikor hazament nem volt kedve cipelni. Nekem ez rosszul esett, lehet hogy nem is szeret, vagy nem kell neki a virág? Lányok, ti is otthagyjátok néha a virágot? 34/F

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 15:29
1 2
 11/19 ASOT ***** válasza:
100%
volt már olyan is, hogy azért nem vitte haza a lány a virágot...mert nem akarta h a másik pasi meglássa...
2012. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor félúton kidobná, ennyi esze még egy nőnek is van.

Bár ha jobban belegondolok... [link]

2012. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez k*va jo ez akép...szakadok:DDDDDDDDD
2012. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hogy koncentrál:DD

Kb az járhat a fejében: "kruplit vettem, gyereket elhoztam az oviból, kell még kenyér...." :DDDD

2012. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem szólt neki senki hogy a sisak fordítva van??? :DDDD

Bár ezek szerint nem.:-))

2012. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ABB=A Barátnőd Bunkó
2012. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy árnyaljam a képet, és nem menteni akarom a csajt, de nekem volt egy barátnőm, akinél hasonlókat tapasztaltam. Vettem neki kis cserepes virágot, otthagytam meglepetésnek az asztalon, és meg sem örült neki. Vagy fölköszöntöttem szülinapján meglepetés vacsorával, de mivel aznap reggel nem mondtam neki h boldog szülinapot (amit azért csináltam, h azt higgye h elfelejtettem, és akkor nagyobb lesz a meglepi - nem jött be), ezért már nem is örült úgy a vacsinak, hanem azt gondolta h tényleg elfelejtettem. A lényeg, hogy rájöttem, hogy sajnos néhány dolog másban máshogy csapódik le, véletlen figyelmetlenség miatt, vagy mert az életben olyan hatások érték, hogy nem tud örülni neki úgy, ahogy mi szeretnénk. Sokszor elvárunk egy reakciót, ami nem mindig teljesül. Persze vannak dolgok, amikben nincs bocsánat, és a fenti szitu attól is függ, h pontosan hogy játszódott le az egész, ez nekem nem jön le. Lehet h az ok összetettebb, én inkébb megkérdezném tőle a dolgot. A reakciója lehet h többet elárul, mint a mi találgatásunk v véleményünk:)
2012. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
biztos nem a megcsalás, vagy a titkolózás miatt volt!
2012. jún. 14. 00:15
 19/19 anonim ***** válasza:
Mifele viragot vettel neki hogy nem akarta cipelni? Oroas kaktuszt, vagy Semiramis függö kertjet?
2012. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!