Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz vagyok hogy még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok hogy még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

15 vagyok. a környezetemben rengeteg embernek volt már, van barátja, barátnője. Sok barátom van de egyik se olyan akivel összejönnék. sok-sok oszt társam olyan mint egy ribanc (elnézést a kifejezésért) egyszerre 5 barátjuk van, folyamatosan rázzák magukat és kivágott ruhákba járnak.. egyértelmű h az összes pasi őket nézi meg kell nekik meg minden:/ nem vagyok csúnya..de nem mutogatom magam..


Ciki hogy nem vagyok ilyen?

és gáz h ilyen idősen nem volt még barátom?



2012. jún. 13. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha felvennél egy nem olyan rövid miniszoknyát attól nem leszel mutogatós :D

Nyár van kérlek szépen! :) Csábítsd el a fiúkat diszkréten de mégsem annyira diszkréten :P

f18

2012. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ugyan ez voltam ilyen idős koromban. Én is mindig attól féltem hogy Úr isten mennyire ciki h még itt állok 15 évesen és nem volt barátom, nem csókolóztam stb. De most, felnőtt fejjel, hát én egyenesen örülök és becsülöm magam azért mert nem olyan voltam mint néhány lány a közelemben, akik 15-16 évesen már discoba jártak, meg falták a pasikat. Én örültem ha anya elengedett akkor suli discoba, nemhogy még bulizni...azóta sem tudom hogy megköszönni neki, hogy így nevelt fel, és nem úgy mint ahogy a mostani tinik szülei nevelik a kölykeiket...mert az már gyalázat.

Úgyhogy Drága, ne érezd cikinek a helyzetet, inkább becsüld meg magad, és ne engedj minden tuskót a lelkedbe férkőzni, várd meg az igazit. Nézz meg engem, 17 évesen volt az első barátom, és 2 hetet voltunk együtt, ugyan úgy mint a többivel is, összesen volt 3 kapcsolatom, egyik sem tartott 2 hétnél tovább, mert nem éreztem hogy Ők lennének az igaziak. De most már 2,5 éve együtt vagyok a párommal, és nemsokára a férjemmel, 22 éves vagyok, és már várom az első babánkat. Érdekes, nem kellett hozzá korai kapcsolat, nem kellett hogy legyen 50 barátom 18 éves koromig...viszont ha jön az igazi azt úgy is érezni fogod...és ne keresd, ha keresed akkor nem fogsz rá találni, hagyd hogy Ő találjon Rád:) Ja és még egy történet, képzeld el, legjobb barátnőmnek most volt egy abortusza, mert elhalt a picibaba náluk 3 hetes korában és meg kellett műteni. A műtét után bementem hozzá, a szomszédos ágyon feküdt egy 15 éves lány...abortusza volt neki is...az apja nem is tudta hogy mi történt a kölyökkel, nem tudott semmiről. Úgy visítozott ott kényesen hogy már a nővérek is rászóltak...az anyjával úgy beszélt mint egy utolsó kutyával, miután bement hozzá meglátogatni és nem vitt neki cigit...elhordta minden szemétnek azt a személyt aki felnevelte, pláne hogy még abortusza is volt, az anyja meg csak röhögött rajta...na nézd meg az osztálytársaidat, ha nem vigyáznak (márpedig nem fognak) ők is ugyan erre a sorsra jutnak majd...ja és a pláne a kiscsaj egy buliban szedte össze a gyereket...és azt sem tudta hogy hogyan történt...szóval kérlek, ne aggódj ilyeneken, becsüld meg magad azért mert nem ilyen vagy, hanem egy normális tini...:)

2012. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!