Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettek összeölelkezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek összeölelkezni a párotokkal mások előtt is vagy csak akkor, ha egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Az én pasim csak akkor fogja meg a kezem, vagy ad puszit, ha tuti, hogy senki sem látja. Ezt én nem tudom feldolgozni. Rosszul esik, hogy a barátaim mindig megkérdezik, hogy mi tényleg együtt vagyunk-e vagy csak ugratom őket.
2012. jún. 14. 02:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Te hány éves vagy, hogy eltűröd hogy szégyell téged???!!!
2012. jún. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Én lány vagyok, és nekem is ilyen volt a pasim...az elején fura volt....de aztán rájöttem, hogy igaza van:) azóta másokkal se csináltunk semmit utcán:)
2012. jún. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem. A kézfogás oké, de nem csókolózunk és nem ölelkezünk az utcán.Szerintem (meg a férjem szerint is) ez nem utcára való
2012. jún. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
kézfogás,ölelkezés,csókolódzás,mehet minden utcán is.Pedig már elmúltunk 40 évesek
2012. jún. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
74%
bármikor, bárhol:-)- persze azért az etikett határain belül!
2012. jún. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

54 éves vagyok és 4 éve vagyok együtt a párommal. Az utcán fogjuk egymás kezét, és sokszor adunk puszit egymásnak, csak mert jól esik. Fiatalon sem voltam utcán csókolózó tipus.

Viszont volt 10 éve egy barátom, aki még a kezemet sem volt hajlandó mások előtt megfogni, és teljesen fel volt háborodva ha búcsúzáskor puszit akartam neki adni az utcán. Nagyon utáltam.

2012. jún. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Utcán is szoktunk, de akkor csak röpke csókok vannak búcsúnál vagy találkozásnál.

Kérdezted már, hogy miért ilyen?

2012. jún. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem ölelkezünk és csókolózunk az utcán.Baráti társaságban és a szüleink előtt megöleljük egymást de mást nem.

Mikor elkezdtünk járni akkor fogtuk egymás kezét az utcán és búcsúzáskor volt szájrapuszi.

2012. jún. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem illik utcán ölelkezni,csókolózni! Még a tiniknek sem. Búcsúzáskor lehet egy puszi,vagy lehet kézenfogva menni,de ettől több nem.
2012. jún. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha illik, ha nem mi végig fogjuk egymás kezét az utcán, sőt! (lehet valakinek ez felháborító lesz :D)--> van hogy egymás derekát átkarolva sétálunk. És igen szoktunk néha-néha egy hosszabb cuppanós szájra/arcra puszit adni egymásnak séta közben. Ha állunk valahol, vagy ülünk egy padon, akkor meg rendesen megöleljük egymást többször is. Rengeteg ilyen boldog párt látni, akikről látszik, hogy szeretik egymást, nem kell ehhez egymás szájában túrniuk percenként. Megkeseredett hülyék miatt, meg nem fogok úgy járni az utcán a párommal, mintha egy haver lenne, sajnálom. :)


Kérdező: Nekem is rosszul esne, én szeretem a párom kezét fogni, ő is az enyémet. Sokszor átkarolja a vállam és magához húz egy csókra. De nem tudsz vele mit tenni, ha nem szereti, akkor nem. Nem mindenki szokta nyilvánosan kifejezni az érzéseit, legyen az csak egy sima kézfogás. Vagy megszokod vagy keresel mást, bár utóbbi meg nem olyan egyszerű, mert gondolom szereted. Beszéld meg vele azért, hogy zavar ez nagyon, mert így mindig bántani fog a dolog.

2012. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!