Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrdög vagy angyal? Ki ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marietta Eliza kérdése:

Őrdög vagy angyal? Ki ez a pasi? Bi a férjem? Látszat házasság?

Figyelt kérdés

Fantasztius 8 hónapos házasság után, megtaláltam a férjemet egy szex partner kereső oldalon, Bi férfiként, férfiakat, párokat keresett. Igaz ez pár évvel ezelötti hídetés volt-de. Nem bír a gondolat nyugodni-ki ez az ember, melyik az igazi éne, az ördög vagy az angyal?



Én egy fantasztikus, emberért hagytam el az országomat, élek ott ahol soha nem fogok szeretni,nagyon nehéz beilleszkedni,hiába nyitottam üzletet,megvan mindenem... Voltam már férjnél, csalódtam, megcsalt, de hogy most meg ráadásul férfiakkal csaljanak meg, azt,már nem veszi be az egóm:- ( Mi jó barátok vagyunk.Én egy nagyon nyitott ember vagyok..csak a hazugság az amit gyűlölök,attól felfordul a gyomrom. Rá kérdeztem, Ő nem tagadott, hogy hirdetett,szerinte magányos volt,csak azt hogy fárfiakat keresett és Bi. Mi a jó istent csináljak? Ő egy nagyon érzékeny, ember, lelkis, stb 45 évesen élt előszőr nővel-azaz velem,azt hittem végre egy ember aki nem csapodár,imádja a szüleit és a mindene vagyok.Azt hittem, mert itt külföldön, ők szabadabban gondolkodnak, jó állás, utazások, foci, teke,egyéb dolgok,nem sietnek a házassággal.Ő nagyon akart velem,én nem annyira.. De tűzbe tettem volna érte a kezem és láttam milyen boldog,lassan megnyíltam én is és most meg... Hát,A béka segge alatt érzem magam--Változtassak, nyomoztassak, mi legyen? Tartsak szeretőt, hogy ne érezzem magam nyomorultul,de Őt szeretem. Hozzá teszem, most örököltem. Nem keveset, fektessem be itt ahol nem szeretek élni,idegen országba ,ahol,tök egyedül vagyok.. és ha szerelmes lesz egy pasiba? Vagy kibe,most már két nem játszik a pályán.. Ő szerinte mi tökéletesen élünk és kifelé is ez látszik. Oda van értem. Teljesen meg vagyok zavarodva. Szerintetek, hogyan lehet kétségek között élni?Mit tegyek? Tiszta csőd..


2012. jún. 14. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
mit kerestél te szex partner kereső oldalon?
2012. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Kommunikáció kedves, kommunikáció.

Beszéljétek meg a dolgaitokat. Ha fenn áll a gyanú, hogy megcsal, akkor én lépnék.

2012. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az email címét írtam be a keresőbe a neten és ezt dobta ki...meg még többet ..és még többet,így találtam meg,amit nem akartam.
2012. jún. 14. 13:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem megbeszélünk mindent,csak azt nem amit kerülni akar,mert nekem bele férne még a hármas is,csak ne hagyjon ki és ne vágjon át...De Ő az ilyesmit mélységesen elutasítja-Miért? Azt mondja szerelmes és nem érdeklik az ilyen dolgok ,hozzá teszem nekem sem menne..csak a reakció érdekelt volna.Én már csak a kis megszokott nyugis életünket akarnám vissza kapni...és ha tehetném,vissza tekerném az idő kerekét
2012. jún. 14. 13:58
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Kemény 45 évesen még anyucival élt... Mégis mit vártál? MÁr ennyiből látható lett volna, hogy valami nagyon nincs rendben vele. VÁrható volt, hogy vagy prostizni, vagy inni, vagy tengődni, vagy mint kiderült popókat tömni fog.

Az ilyen nem normális, én biztos nem jöttem volna vele össze.


De ez van, megtörtént, lebukott. Hát hagyd el és menj el egy nőgyógyászati vizsgálatra, franc tudja, milyen nyavalyákat adott neked "ajándékba".

2012. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az összes haverja későn nősült...azt hittem azért,mert inkább világ utazgattak,mint pelenkáztak..itt Németben más a felfogás,itt élnek,aztán megnősülnek,férjhez mennek,nem sürgeti őket semmi.Bár egyébként nekem fura volt,de gondoltam jobb mint egy 3 szor elvált több gyerekes ...megbízhatóbbnak tűnt:-)
2012. jún. 14. 14:10
 7/12 Shaddark ***** válasza:

"45 évesen élt előszőr nővel"

Itt a magyarázat, lehet hiába próbálkozott a nőknél, hát próbált mást.

De ha együtt éltek és működik a szex akkor nem hiszem hogy gond lenne vele, szerintem egyszerűen csak identitás zavar lépett fel nála ennyi év magány után.

Azon hogy nem vallotta be neked az ilyen múltat azért nem lehet elítélni szerintem, ha minden jóra fordul az életében hirtelen persze hogy nem teszi kockára, inkább elhellgatja.

Kifelé teljesen mindegy mi látszik, ha jól érzitek magatokat egymással akkor dolgozd fel valahogy szerintem, kérj segítséget szakembertől ha nem megy.

Itthon "gáz"-nak számít ez de szerintem egy ilyen párterápia nagyobb gondoknál mint ez jól jöhet, ott jobban kiderülnek a részletek, meg tudjátok érteni is egymást jobban.

Amúgy az emberi elménél ez teljesen normális, az elfojtások így jönnek elő - a papok pl. kisgyerekekre hajtanak, az agy így működik, nem lehet 45 éves korig egyedül ellenni úgy hogy normális marad az ember.

De ha tényleg jó minden köztetek akkor szerintem te voltál a "megváltó" számára, innentől nem hiszem hogy előjön bármilyen abberációja, hisz a hormonháztartása visszaállt a normális értékekre.

Az őszinteség azért tényleg fontos dolog, de ha másban soha nem hazudott még neked akkor meg tudod ítélni hogy bízhatsz-e benne még.

2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó-nagyon köszönöm és persze a többieknek is!


Ez megnyutató amit írtál a megváltásról...mindíg azt mondja Ő rólam álmodott.Lehet így is van,Ő nem egy szépség,de egy kiváló ember-úgy hordoz körbe mint egy ékszert..boldog!


Talán igazad van és elmúlik az a zavar ami anno valamikor benne volt.Talán a megoldás én vagyok.Talán...

2012. jún. 14. 14:15
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudnám is hogy mit tegyek,ha 100% ban biztos lehetnék.

De egy boldog párkapcsolatot rúgjak fel ,ugy hogy lehet csak paranoid vagyok...ezek feltevések,valszínű persze igazak,mivel a kép kezd össze állni és a szívem is ezt súgja-de ,míg van 1 %esély arra ,hogy ez egyszer nem egy disznóba botlottam,hanem egy értékes emberbe,aki mindenben mellettem van és a házasságunk tényleg jó,akkor megadom az esélyt ,hogy kinyomozzam az igazat és úgy döntsek ,hogy utána ne maradjanak kétségeim.

Magánnyomozó? Vagy mit tegyek?

2012. jún. 14. 14:40
 10/12 Shaddark ***** válasza:

:)) Nem hinném hogy ilyesmire szükséged lenne. Elég ha a gépre felraksz egy keyloggert (pl. bpk) és máris tudhatod hogy mikor merre járt. Érdemes szakemberrel csináltatni, ezred annyiba kerül mint egy nyomozó. Email címet is fel tudsz töretni nem túl nagy pénzekért. De én nem tenném a helyedben, a kapcsolatnak akkor van értelme ha van bizalom. Ha nincs akkor is tönkre megy ha nem csinál semmi rosszat, ha van akkor meg úgyis kiderül minden. Olyan még nem volt hogy valami ne derült volna ki két ember közt akik együtt élnek. Ahol csalja az egyik a másikat ott is azért teheti ezt meg mert a másik a homokba dugja a fejét, igazából fél az igazságtól ezért bármit elhisz, sőt ha kell be is csapja magát. Te nem ilyen vagy, ezért ha van másik kapcsolata is bárkivel le fog bukni. Amit tehetsz ha esetleg bizonyosságot akarsz és ami még jól jöhet másban is az a hazugságok felismerése [link] - ez ilyen netes képzés hozzá, van ilyen sorozat is és Paul Ekman könyve a beszédes hazugságok.

Ezt se tartom amúgy megoldásnak, de ennek hasznát tudod venni a hétköznapi életben is legalább.

Beszélgess sokat vele, nem konkrétan erről hanem mindenről, az a kapcsolatnak is használ és senki nem képes 24 órán át hibátlanul hazudni, elszólások egyebek elárulnák ha még lenne takargatnivalója. De szerintem nincs már neki, ahogy lejellemezted szerintem nem kockáztatna már téged semmiért sem. Ha a férfiakért annyira odalenne akkor meg veled nem működne a dolog rendesen. Szexben is próbáljatok meg mindig valami újat, szokatlant (nem perverzióra értem) hogy tudd és érezd te is hogy nincs neki szüksége másra.

2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!