Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrdög vagy angyal? Ki ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marietta Eliza kérdése:

Őrdög vagy angyal? Ki ez a pasi? Bi a férjem? Látszat házasság?

Figyelt kérdés

Fantasztius 8 hónapos házasság után, megtaláltam a férjemet egy szex partner kereső oldalon, Bi férfiként, férfiakat, párokat keresett. Igaz ez pár évvel ezelötti hídetés volt-de. Nem bír a gondolat nyugodni-ki ez az ember, melyik az igazi éne, az ördög vagy az angyal?



Én egy fantasztikus, emberért hagytam el az országomat, élek ott ahol soha nem fogok szeretni,nagyon nehéz beilleszkedni,hiába nyitottam üzletet,megvan mindenem... Voltam már férjnél, csalódtam, megcsalt, de hogy most meg ráadásul férfiakkal csaljanak meg, azt,már nem veszi be az egóm:- ( Mi jó barátok vagyunk.Én egy nagyon nyitott ember vagyok..csak a hazugság az amit gyűlölök,attól felfordul a gyomrom. Rá kérdeztem, Ő nem tagadott, hogy hirdetett,szerinte magányos volt,csak azt hogy fárfiakat keresett és Bi. Mi a jó istent csináljak? Ő egy nagyon érzékeny, ember, lelkis, stb 45 évesen élt előszőr nővel-azaz velem,azt hittem végre egy ember aki nem csapodár,imádja a szüleit és a mindene vagyok.Azt hittem, mert itt külföldön, ők szabadabban gondolkodnak, jó állás, utazások, foci, teke,egyéb dolgok,nem sietnek a házassággal.Ő nagyon akart velem,én nem annyira.. De tűzbe tettem volna érte a kezem és láttam milyen boldog,lassan megnyíltam én is és most meg... Hát,A béka segge alatt érzem magam--Változtassak, nyomoztassak, mi legyen? Tartsak szeretőt, hogy ne érezzem magam nyomorultul,de Őt szeretem. Hozzá teszem, most örököltem. Nem keveset, fektessem be itt ahol nem szeretek élni,idegen országba ,ahol,tök egyedül vagyok.. és ha szerelmes lesz egy pasiba? Vagy kibe,most már két nem játszik a pályán.. Ő szerinte mi tökéletesen élünk és kifelé is ez látszik. Oda van értem. Teljesen meg vagyok zavarodva. Szerintetek, hogyan lehet kétségek között élni?Mit tegyek? Tiszta csőd..


2012. jún. 14. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tulspirazod. Az elozo valaszoloval ertek egyet, sok even at nem jutott dulore a nokkel, hat regisztralt egy ilyen oldalra, s lehet tenyleg probalkozott mas ferfiakkal. ES??? Amiota veled van, lattad barmilyen jelet hogy nem teged imad, nem teged kivan szexualisan?? Ha nem, semmi okod az aggodalomra. Ami elmult, elmult. Szerintem nem kell bolygatni.
2012. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendes tőletek ,hogy nem hurrogtatok le,azt hiszem sokat tanultam a válaszokból!Üdv Marietta
2012. jún. 15. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!