Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt, mert nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, mert nem akar gyereket és esküvőt. Most igazat mond, vagy hazudik?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, 9 éve járunk, 4 éve együtt élünk. 3 éve eljegyzett. Eljegyzéskor megbeszéltük, hogy amint befejezi az egyetemet és elkezd dolgozni, lagzi lesz. Idén elkezdett dolgozni, hát egyre többször szóba hoztam az esküvőt. Februárban egy nőgyógyászati probléma miatt azt javasolta az orvos, hogy sürgessük meg a baba témát. Kicsit kiakadtam, sokat sírtam, hogy mi lesz, nem lesz babánk, azonnal tudni akarom, hogy lehet, csináljunk babát. Persze depressziós voltam, én se gondoltam komolyan, hogy most rögtön legyen gyerekünk, mondtam is, hogy még olyan korai, majd 2-3 év múlva, de az esküvőt szeretném. " hónappal ezelőtt kiderült, hogy megcsalt egy kis középiskolás lánnyal, amikor a barátaival bulizott. A kislány eléggé rátapadt, hívogatta, írogatott facebook-on, pedig a fülem hallatára küldte el a párom a lányt, hogy soha többé ne keresse. Végül én írtam neki facebook-on, hogy térjen már észhez, el lett küldve, tartsa már tiszteletben, hogy rendbe akarjuk hozni a dolgainkat. A párom kijelentette, hogy már nem szerelmes belém, ezért nem akar esküvőt, gyereket pedig még 5 év múlva se. Végül helyesbített, hogy nagyon szeret és velem akarja leélni az életét, de még korai az esküvő. Én ezt nem értem. Ha szeret, akkor miért lenne korai? Ha azt mondom, hogy tartsunk egy kis szünetet, vagy szakítsunk,, akkor a szíve szakad meg, úgy elkezd sírni. Nem értem, mi van vele...

2012. jún. 10. 16:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Infantilis, rázd gatyába vagy búcsúzz el tőle. De lehet az elvesztés megélése rázza gatyába, ha meg még ez sem akkor megkaptad a választ.
2012. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még nincsen rá kész, hogy a férjed legyen, és vállalja az ezzel együttjáró sok sok felelősséget. ez nem azt jelenti, hogy szeret, csak még nincs készen erre a szerepre. remélem érted
2012. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
és ezért mondom, hogy nem jó az ha egy nő idősebb, vagy a férfival egykorú. te ezek szerint már elég érett vagy ahoz, h feleség legyél, de ő még nem érzi magát annak, hogy férj legyen.
2012. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Értem, csak azt nem, hogy mitől lenne más házastársként együtt élni, mint így, ahogy most vagyunk. Mitől ijesztőbb az?? Mire kell felkészülni? Ennek semmi értelme. Ő is azt mondta, hogy kicsit éreznie kellene, hogy elveszít, ha nem tér észhez, ugyanakkor azt is mondta, hogy akkor is tudná, hogy bármikor visszakaphat engem, ha elköltözik, én pedig összejövök egy másik fiúval, mert mi annyira összetartozunk, hogy semmi nincs a világon, ami minket elválaszthat
2012. jún. 10. 16:45
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek!


semmi jó nem várható neked vele, a jövőben...


a nem akar gyereket és esküvőt azon meg nem kell kiakadni 1 nőnek sem! ráerőszakolni vagy ugy intézni h a pasi elb@ssza a dugást és még is legyen gyerek...na az meg még rosszabbá tehet 1 kapcsolatot!


A gyerek felelősség és az nem 1 hónap vagy 1 év! Óvoda, iskolák, pénz, egy életre ott van neked, és elveszi az idődet a pénzt az energiád....

2012. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs is eszemben úgy alakítani, hogy gyerek legyen. Ráadásul a nőgyógyászati problémám miatt most olyan gyógyszert kell szednem, ami teljesen megszünteti a peteérést (olyan mint a fogamzásgátló), így nem is lehetek terhes. Csak az esküvő dolog fáj nekem. Ha ennyire biztos benne, hogy az életét velem fogja leélni, akkor nincs annak értelme, hogy még túl korai az esküvő
2012. jún. 10. 16:51
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben nem kockáztatnék vele 1 esküvőt.
2012. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

nézd van akinek fontosak ezek az úgymond értékek.

de házasság nélkül is lehet boldog egy pár....


ez a pasiknak néha úgy esik le, hogy "jaaa hogy ha nem veszlek el akkor te nem is szeretsz igazán mi?" házasság nélkül is lehet boldog kapcsolat!

Sőt néha egy fehér ruha meg egy gyűrű ha az úgymond rá van erőltetve a pasira akkor az is megbosszúlhatja magát!

2012. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a fiúk beszari alakok. Mindig azt mondogatja hogy olyan tökéletes életünk van hogy ilyet más csak álmaiban lát és hogy a világon mi vaguynk a legboldogabb pár. Tiszta utópia... erre most bekattant :(
2012. jún. 10. 16:57
 10/27 anonim ***** válasza:
58%

nem beszari a legtöbb. csak ez neki nem lételem. és boldog tud lenni házasság nélkül is.


a fehér ruhán és a gyűrűn múlik a szeretet, és az együttmaradás?? akkor ez olyan mintha megvenné...

2012. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!