Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon, mi lehet az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metaxa123 kérdése:

Vajon, mi lehet az oka, hogy ennyire nem szeretne szexelni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Barátnőm 15 és még szűz. Oké aláírom, hogy neki több idő kell, de fél éve együtt vagyunk és szex szóba sem jött még. Ujjazás stb. volt de szexelni nem szeretne...

2012. jún. 14. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted várj, mert idő kell még neki. Nem szabad erőltetni, abból sosem sül ki semmi jó.
2012. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán az, hogy a korabeli lányok többségétől eltekintve nem egy diszkóban a falnak támasztva akarja elveszteni. 15 éves, helyes ha nem akar még lefeküdni veled. Te pedig várj türelemmel, fél év nem sok, másrészt nagyon fiatal még.

Ha oviból ismered, akkor azt írtad volna, hogy 10 év után sem fekszik le veled? Semmit nem jelent ez a fél év, nem kötelezi sem téged, sem őt semmire. Ezzel jár, ha egy fiatal lánnyal jársz, addig kell várni, amíg ő is szeretné.

2012. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az benne a legszebb, hogy nem erőltetem mert szeretem és úgy gondolom majd mikor ő úgy érzi készen áll rá akkor. Csak az okát nem értem. Bár lehet jól jártam így, a mai lányok után... :)
2012. jún. 14. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan kérdező, te nagyon jól jártál, ha ennyiből kell leszűrni. Legalább biztos lehetsz abban, hogy nem járt benne a fél falu 16 éves korára. És nem az élete legviccesebb élménye, hogy egyszerre 3 kamionsofőrt cidázott le egy parkolóban.

Sajnos ez már értéknek számít...

2012. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem egy példa lenne rá pedig! ;)
2012. jún. 14. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Még csak 15 éves, ne várd tőle azt,hogy rögtön ledobja a bugyiját!


Ha azt mondanád,hogy 18 vagy 19 és még nem akarja az teljesen más lenne.De egy 15 éves kislánytól ne várd!

Te is fiatal vagy még...Kisfiú

2012. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!