Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki, miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, miért vagyok kedvetlen, amikor csak ő hoz le a kedvemről, de ezt nem akarom, hogy tudja?

Figyelt kérdés

példák:

készítettem neki egy videót magamról, szóltam róla, de nem is kíváncsi rá, nem kéri, hogy töltsem fel, mutassam meg.

vagy: írtam neki reggelre egy jóreggelt üzit, amire csak annyit reagált, hogy "hm" valóban akkor küldtem, amikor kelt. ahelyett, hogy küldött volna egy smilet, vagy örült volna neki - szóval olyan tárgyilagos volt.

vagy:

egésznap rá gondoltam, sugároztam a boldogságtól - pont aznap még csak fel sem hívott.


kezdődő kapcsolatban vagyunk, még nem járunk tulajdonképp.

szóval visszafogtam magam és én is tárgyilagos lettem, nem ömlengek, semmi, de kedves vagyok, meg minden.

Valóban kedves!

erre megkérdezi, hogy miért vagyok kedvetlen...


most nem kezdhetek el neki itt pampogni és tudatni a fentieket! tekintve, hogy még csak ismerkedünk, nincs még semmi.

szóval miért rossz a kedvem? mit hazudjak, hogy jó legyen?

pl a á, csak fáradt vagyok, azért nem jó, mert nem akarok fáradt nőnek tűnni, aki vergődik már este 8 órakor.

azt sem akarom kitalálni, hogy beteg vagyok, hogy ne így ismerjen már meg, hogy egy beteg.

azt sem jó, ha letagadom, á nem rossz a kedvem, mert akkor azt hiszi, hogy jókedvűen vagyok ilyen, ami taszító lehet.

mit találjak ki? egyéb van?


2012. jún. 14. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tipikus: a kevésbé függö fél függövé teszi a másikat. szóval ha távolodsz, megtünsz, és kivárod, hogy ö keressen, akkor valószínüleg jobban lép feléd, mintha videókat készítesz magadról, meg jó reggelt üziket küldesz. ne küldj neki semmit, legyél elérhetetlen 1-2 napig, ha addig se keres akkor még tovább... aztán, ha keres, akkor vágj oda valami ilyesmit, hogy "bocs sok volt a dolgom" de ezt kedvesen, egy kedves mosoly kisereteben... ha meg nem keres akkor tudod: vonat meg pasi utan nem futunk, mert mindig jön a következö.
2012. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

dehát ő érdeklődő, meg keres.

csak amikor én kedveskedem, az soha nem úgy csapódik le, ahogy várnám.

ez a problémám.

2012. jún. 14. 20:57
 3/12 anonim válasza:
mondd azt neki hogy rossz napod volt,bár szerintem annak ellenére hogy még csak most ismerkedtek ha ennyire tárgyilagos veled és ennyire nem mutat érdeklődést feléd,meg nem értékeli a kedves gesztusaidat,akkor valószínű hogy ez a jövőben sem fog változni és sok kifogásra lesz szükséged.Szerintem ha majd úgy érzed elég közel kerültetek egymáshoz meg kellene próbálnod ezt tudatni vele,hogy neked is jól esne ha figyelmesebb lenne,ha érdeklődést mutatna ezek iránt a dolgok iránt.Persze nem mondom hogy kerek-perec mondd meg neki,célozz rá.Nekem elvenné a kedvem az egésztől ez a fajta viselkedés és nem látnék túl hosszú jövőt ennek a kapcsolatnak,de ez CSAK az én véleményem.Te tudod mennyire kedveled esetleg szereted és hogy megéri-e.(és bocsi hogy eltértem a kérdéstől,vagy ha esetleg félre értelmeztem a helyzeteteket,én mint kívül álló így látom.)
2012. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy rossz hangulatban vagy,de azt ne,hogy miért,aztán kicsit távolodj el Tőle...Te úgy látom,tele vagy szeretettel a másik fél felé,aki ezt nem értékeli,mert számára ez sok.Sok neki a kedvességed,mert túlzottan nem érdekli,talán fel sem fogja,mennyire jó akarsz lenni Hozzá.Szóval szép csendben tartsd azt a bizonyos távolságot,akkor is,ha irtó nehéz!Olyankor fog kiderülni igazán,mennyire érdekled.
2012. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
volt már, hogy óvatosan kifejeztem ezt neki, és kiakadt azon, hogy nem látok benne egy "Rómeót" és el kezdett panaszkodni, hogy pedig mindig őt dobták ki, hogy benne lehet bízni is és marcangolta magát, hogy ez most neki hogy fáj.
2012. jún. 14. 21:18
 6/12 anonim válasza:
Második válaszoló vagyok.Akkor lehet ő egyszerűen nem olyan érzelgős típus,nem szereti vagy nem tudja kimutatni az effajta érzéseit,de ettől persze még ugyanúgy kedvelhet/szerethet.Viszont ha már neked tekintettel kell lenned arra hogy ne bántsd meg őt,ne panaszkodj neki ezekért a dolgokért és nézd el őket,akkor azért az sem korrekt veled szemben hogy neked viszont el kell tűrnöd ezeket és ő megbánthat/elszomoríthat téged,mert ahogy neki az esik rosszul ha szóváteszed ezt,neked az esik rosszul hogy így viselkedik és így csak te érzed magad rosszul ebben az egész "kapcsolatban"(nevezzük annak)Persze ez megint csak az én véleményem.Megkérdezhetem a korotokat?
2012. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

23-25 évesek vagyunk

és amúgy ő romantikusnak tartja magát

amúgy eléggé csendes jellemű, vagy félénknek tűnik, nem is tudom.

hát nem egy alfahím az biztos.

2012. jún. 16. 17:37
 8/12 anonim válasza:
utolsó válaszoló vagyok.szerintem adj neki egy kis időt,lehet hogy ha összejöttök és rendes kapcsolatban lesztek,akkor ő is kibontakozik,talán kicsit meg is változik.Ismerek olyan párt akiknél a fiú szinte ugyan így viselkedik,kedvtelen,nem igazán értékeli ezeket az apró figyelmességeket,de ennek ellenére nagyon jól kijönnek egymással már több mint egy éve.Szóval szerintem egy próbát megér.Próbálj meg te is igazodni hozzá,a stílusához,ha ő nem ennyire romantikus típus,nem viszonozza az ilyesmit,akkor próbálj te sem annyira foglalkozni ezekkel a dolgokkal.Először ismerjétek meg egymást rendesen,aztán kiderül van-e értelme az egésznek.
2012. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazodtam hozzá. alig volt köztünk kontakt. teljesen elhidegültem tőle. ha egy srác jönne, aki engem akarna, már nem is gondolkodnék a fent említett srácon.
2012. jún. 24. 21:04
 10/12 anonim válasza:
Csak te érzed milyen a kapcsolatotok,ezt más nem tudhatja,de ha te ezt érzed akkor,biztos így lesz a legjobb neked.Remélem hamar megtalálod azt a srácot és vele tényleg boldog leszel :)
2012. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!