Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki, miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, miért vagyok kedvetlen, amikor csak ő hoz le a kedvemről, de ezt nem akarom, hogy tudja?

Figyelt kérdés

példák:

készítettem neki egy videót magamról, szóltam róla, de nem is kíváncsi rá, nem kéri, hogy töltsem fel, mutassam meg.

vagy: írtam neki reggelre egy jóreggelt üzit, amire csak annyit reagált, hogy "hm" valóban akkor küldtem, amikor kelt. ahelyett, hogy küldött volna egy smilet, vagy örült volna neki - szóval olyan tárgyilagos volt.

vagy:

egésznap rá gondoltam, sugároztam a boldogságtól - pont aznap még csak fel sem hívott.


kezdődő kapcsolatban vagyunk, még nem járunk tulajdonképp.

szóval visszafogtam magam és én is tárgyilagos lettem, nem ömlengek, semmi, de kedves vagyok, meg minden.

Valóban kedves!

erre megkérdezi, hogy miért vagyok kedvetlen...


most nem kezdhetek el neki itt pampogni és tudatni a fentieket! tekintve, hogy még csak ismerkedünk, nincs még semmi.

szóval miért rossz a kedvem? mit hazudjak, hogy jó legyen?

pl a á, csak fáradt vagyok, azért nem jó, mert nem akarok fáradt nőnek tűnni, aki vergődik már este 8 órakor.

azt sem akarom kitalálni, hogy beteg vagyok, hogy ne így ismerjen már meg, hogy egy beteg.

azt sem jó, ha letagadom, á nem rossz a kedvem, mert akkor azt hiszi, hogy jókedvűen vagyok ilyen, ami taszító lehet.

mit találjak ki? egyéb van?


2012. jún. 14. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szóval Te inkább vagy egy rossz kapcsolatban, mint egyedül. Szerintem szakíts, úgy nagyobb valószínüséggel találkozol egy olyannal, aki tényleg téged akar! De amíg a figyelmedet leköti ö, aki meg sem érdemel, addig nehéz észrevenni azt, aki meg esetleg pont hozzad való lenne. Vagy azóta változott valamit?
2012. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

nem tudok szakítani, mert nem is vagyunk együtt :)

ez csak egy alakulóban levő kapcsolat volt. kiábrándultam. a srácban már nem látok férfit abszolut. olyan kis pipogya.

2012. jún. 28. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!