Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket visszatartana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket visszatartana az ha a srác még szűz lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány és megkérdezte én meg elmondtam neki és nagyon úgy tűnik hogy őt ez zavarja, és attól félek hogy csak ez visszatartja abban hogy összejöjjön velem.Vagy tévedek?
2012. jún. 14. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2012. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem sem.
2012. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olcsó kifogás... ha tényleg tetszel egy csajnak, ez nem lehet akadály.
2012. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Nem. Ez legyen a legnagyobb "gond". :) Talán örülnék is, hogy én lennék az első.


21/N

2012. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok lány, de úgy gondolom ez eléggé korfüggő.

Mondjuk 40 évesen lehet nagyon furcsán hatna, ami 14 évesen még nem.


utolsó, aki még örülne is, tényleg örülnél, hogy fél perc alatt eldurran?

2012. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso:Kezdjük ott hogy én fiuként el se mentem a szextől elsőként ,ez személyfüggö.
2012. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem..én még örülnék is neki, egy részről mert "tiszta", más részről mert örökre az emlékezni fog rám.:D
2012. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előttem írók megmondták, csak kifogás lenne, hogy mert szűz vagy nem jön össze veled. Én személy szerint örülnék.: ) a barátomnál is értékeltem.:)19/L
2012. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy hónapja egymásnak adtuk a szüzességünket.:)

Én tudtam róla, hogy az, mert elmondta. Nem zavart, sőt, örültem neki, mert a hozzá hasonló korú fiúk már rég elvesztették (legalábbis a többség, tiszt.kiv. ;) ), de ő még hitt abban, hogy talál egy lányt, aki hozzá hasonlóan még érintetlen.

20/L

2012. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!