Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni vörös hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni vörös hajú barátnőt?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy festett vagy természetes.

2012. jún. 15. 09:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Enis festett voros haju csaj vagyok,bar szerintem nem lehet mindenhol voroseket latni!

En legalabbis nemszoktam.

15/L / foglalt.

2012. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem is vörös a hajam :)
2012. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem is vörös a hajam. Nem tudom ki mondta, hogy mindenhol vöröseket látni, de nincs igaza szerintem. Legalábbis az én környezetemben én vagyok az egyetlen vörös hajú lány. Szőkék, barnák, feketék sokkal többen vannak.

21/l

2012. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

15l,Egy barátom szerint csak az foglalt,akin már fekszenek.

:D

Vicc volt:D

2012. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én is odavagyok a vörös hajért :D Barátnőm is vörös, vele pedig itt ismerkedtem meg :D


Amúgy én nem vettem észre, hogy olyan sok vörös hajú csaj mászkálna, szerintem ritka.

2012. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ginny Weasley.
2012. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

11.es vagyok


14.es hmmmmmmm.... :)

2012. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Rézvörösre festem az egyébként természetes gesztenyebarna hajam. Hogy miért? Mert untam a barnát,és mert igen,ki akartam tűnni a tömegből. A barna hajszíntől teljesen elszürkültem, amúgy is tök sápadt a bőröm és világos kék a szemem. Nem azért festettem be a hajam,mert a szívemben vagy a lelkemben vörösnek akartam tűnni...vagy mert nem vagyok tisztában önmagammal... ezt az idiótaságot.Teljesen tisztában vagyok önmagammal,ezért akartam kicsit színt vinni az életembe...és sikerült is. Vörös hajjal többen sokkal jobb a kedvem --> emiatt jobban is érzem magam a bőrömben --> többet mosolygok --> többen felfigyelnek rám --> ennyire egyszerű a képlet.


25/ Foglalt :D

2012. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyszer azt hittem találtam! Aztán mikor lehúzta a bugyiját, egy életre kiábrándultam belőle. Kiderült, hogy barna haja van. Pedig korábbról ismertem és nem tűnt fel, hogy festett vörös. Kínosan ügyelt rá, és nagyon gyakran festette, hogy ne legyen lenövéses. Mindig ugyanolyan vörösre, így csak az tudta hogy szimpla barna, aki gyerekkorától ismerte.


Azóta első kérdésem a csajokhoz: Milyen az eredeti hajszíned?


Szóval kérdező, a természetes vörös igen ritka. De ha neked megfelel a művörös... belőlük dunát lehetne rekeszteni.

2012. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19-esnek: az igazi vörösök között is ritka, hogy mindenki mindenhol vörös legyen... Ugyanúgy előfordul, hogy a haja vörös, máshol pedig barna/fekete/szőke.
2012. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!