Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok màr ilyen helyzetben? Csalàd kontra pàrkapcsolat.

Figyelt kérdés

Együtt élünk a baràtommal és minden màsodik hétvégét (péntek délutàntol hétfö reggelig) a szüleinél vagyunk. Nemrég közöltem, hogy nekem ez egy kicsit sok, nem a csalàdjàval akartam együtt élni. Elmondta, hogy ne kényszeritsem vàlasztàsra, senki, igy én sem àllhatok közéjük és nem érti, mibajom van, eleget vagyunk együtt.


Azt mondta, hogy aki megprobàl a csalàdja és közé àllni annak nincsen esélye.


Szerintetek tulzoak az elvàràsaim? Ti mit tennétek a helyemben?


2012. jún. 15. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Havi két látogatást az anyósnál én speciel nem sokallom.
2012. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ASOT ***** válasza:

kissé nyers volt a srác...itt az a baj , hogy hétvégén amikor mind a ketten ráérnétek gondolom, és el tudnátok menni valahová vagy lazítani, édeskettesben tölteni 1-2 napot, pont akkor vagytok mindig a szüleinél...


én megpróbálnám a helyedben megbeszélni, hogy csak minden 2. héten menjetek.


ha ezt nem lehet megbeszélni, akkor jobb ha azon kezdesz el gondolkodni, hogy jobb lesz őt otthagyni....

2012. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ASOT, hiszem minden 2. hétvégén mennek. Ezzel kezdi :S
2012. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki hogy nem akarsz közéjük állni csak vele kettesben is szeretnél időt tölteni néha a családjuktól távolabb, de ha annyira oda van növe hogy nem tud veled elmenni kettesben egy hétvégére valahová akkor baj van ...
2012. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ASOT ***** válasza:

jajj bocs elolvastam....úgy akartam , hogy menjetek szombaton és vasárnap gyertek haza és a 2 hetente lévő ottlét az nem vészes...


DE! Ha neked az nem jó és a párod meg a család mellett voksol akkor döntsd el, hogy te mit szeretnél ,és ezt így szeretnéd e.


NEM KÖTELEZŐ!

2012. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez azért nem a "családjával együttélés".

Viszont ha Téged zavar, akkor szerintem simán csak nézz be egy szombati pofavizitre - és ne aludj ott. Szervezz csajos programokat, foglald el magad, ennyi különlét talán nem is baj.

2012. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 nielindi ***** válasza:
az én családomban vannak érdekes dolgok, ugyhogy tudom, h miről beszélsz. szerintem nem normális amit a párod csinál. értem én, h szereti a szüleit, ez természetes. de az, h minden 2. hétvégét együtt kell tölteni ugy, h elvileg nektek már van külön, saját életetek... az még beleférne nálam, h kéthetente elmenni a szülőkhöz, ott tölteni egy napot, együtt ebédelni, aztán együtt csinálni valamit. nyilván nem várhatod el, h ne menjen a szüleihez, viszont ő sem várhatja el tőled, h minden 2. hétvégét a szüleivel töltsd.
2012. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Elsö vàlaszolonak:

Havi kettö valoban nem olyan durva, én azt sokallom, hogy teljes egészében ott kell töltenünk a hétvégét. Nem egy délutàn, vagy egy nap, hanem egészében.

Lehet, hogy én vagyok önzö és ki akarom sajàtitani. :S


Màsodik vàlaszolonak: csak minden màsodik hétnem együnk, szoval nem minden héten.

2012. jún. 15. 10:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Az még belefér remélem azért akkor már a te családodnál is vagytok legalább ő is átérezze néha amit te szoktál
2012. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na az a helyzet, hogy külföldön élünk én még csak most jöttem ki hozzà és egyetlen baràtom sincsen itt, akivel csinàlhatnék valamit. A szülei kb 200 km-re élnek tölünk, az én szüleim 1000 km-re otthon (a többi ismerösömmel együtt). Ràadàsul most még ugy vagyok kint, hogy nincs munkàm, 1-2 hét mulva tudok elkezdeni dolgozni (igy anyagilag is függök töle, ha esetleg besokallnék nem is lenne miböl hazamennem :P).



Probàltam màr neki finoman elmagyaràzni, Isten ments, hogy elszakitsam a csalàdjàtol, de ö erre nagyon felkapja a vizet. :S

2012. jún. 15. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!