Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányoknak csak az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
pl van egy 14 éves lány és az miért nem járhatna egy 13 évessel vagy 14 évessel miért kell neki egy 17-18 éves??
2012. jún. 15. 15:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
énn nagyjából így vagyok 15 vagyok és 14 éves fiúba vagyok szerelmes.
2012. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
mi az hogy azt hiszik b*sszameg, biológiailag bizonyítva van.
2012. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azt hiszik a lányok, hogy milyen menő ha idősebbekkel vannak. De mi fiúk tudjuk, hogy a friss hús a jobb, tehát nekünk ez így pont jó! Mikor a lányok észbe kapnak, hogy egy öreggel vannak, pedig ott a sok fiatal már késő nekik, mert a fiúknak ismétlem nem kell egy vén tyúk :D

Megjegyzem a lányok sokkal komolytalanabbak. (persze a lányok hamarább "érnek", és kezdenek el érdeklődni a fiúk iránt, a baj, hogy a szellemi szint ezen a szinten meg is akad pl: ruha, ruha, szoli, ruha, műköröm ja és ruha, míg a fúk: érdeklődési köre a nők, és ezen felül leírhatatlanul sok minden pl: barkácsolás, autók, számítógép...)

2012. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A 13-14 eves lanyoknak csak tetszenek a 17-18 eves fiuk, mert testileg erettebbek.

Egy 20-25 eves lany, viszont mar lassan a csalad alapitason gondolkodik, ezert komolyabb partnert keres. Ha ezt egy 30 evesben talalja meg, akkor azzal kezd, ha egy 18 evesben, akkor azzal.

Altalaban az embereknel nem az az elso, hogy direkt ramennek az idosebbekre-fiatalabbakra. A kor 10 eves kor kulonbesgig (18 ev felett van mind a ket fel), nem annyira fontos. Olyan 5-10 ev meg mindenkinel altalaban elmegy.

Az en parom majd 7 evvel idosebb nalam, de nem arra mentem, hogy idosebb legyen, sot, eloszor azt hittem, hogy sok a 7 ev. 21 voltam, mikor megismertem

28N

2012. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
passaringnak nagyon igaza van
2012. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10-esnek k*rvára igaza van, a szellemi és fizikai érettség között nagyon nagy különgbés van. A lányok hamarabb érnek, de szerintem csak testileg.
2012. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én személy szerint, nem azért kezdenék 1-2 évvel idősebb pasival, mert testileg érettebb.....

Azoknak akik azt mondják a lányok vihorásznak mindenen, elárulok valamit: a pasik meg nyerítenek mindenen. Mi a fene bajotok van?Jártam már velem egykorúval, és eléggé komolytalan volt. Viszont a jelenlegi barátom is velem egyidős, és nagyon jól megértjük egymást. Ez az egész EMBERFÜGGŐ.

2012. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Passaring, te pedig általánosítasz. A tiniribancok érdeklődnek állandóan a ruha meg a szoli stb. után. Nem minden lány ilyen -.-
2012. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

'lófaszt. 14-15 éves lányok valami hihetetlenül komolytalanok, vihorásznak össze-vissza minden apróságon.

17F'


Igen, kedves 17F, meglehet, de tapasztalatom szerint ez akkor is így van. Lehet, hogy vihorásznak mindenen, agyilag akkor is már érettebbek mint a korukbeli fiúkák.


21L

2012. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

"Igen, kedves 17F, meglehet, de tapasztalatom szerint ez akkor is így van. Lehet, hogy vihorásznak mindenen, agyilag akkor is már érettebbek mint a korukbeli fiúkák."


Ugye most ezt viccnek szántad? :D

Mégis mitől lennének agyilag érettebbek? Pont hogy nem azok..de nagyon nem :D a "kedves" 17F-nek nagyon is igaza van!

2015. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!